Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ktoś jeszcze gra w Fifa 12 Ultimate Team?


pawelekpro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie potrzebuje wiedzieć czy warto było kupić ją dzisiaj na Allegro ... :P

PS: Dokładnie rok temu kupiłem sobie ją na PC + UEFA EURO 2012 ... No to sb instaluje podaje kod do fify wszystko okej potem instaluje UEFA podaje kod i jest ok ... Potem kazało znowu podać kod do fify , i tu już pisało że kod został wykorzystany i po pewnym czasie po prostu usnelem ją ... Ostatnio dowiedziałem sie że można było ustawić tam gdzie instalowałem żeby ponownie działał ale już za pózno to było bo odinstalowałem grę . Co mogę zrobić bez paragonu ? I czy jak zadzwonie do nich to oddadzą mi kod czy co ? Czytałem o tym na kilku portalach i dużo ludzi miało podobny problem.

Opublikowano

Jeśli masz pudełko z kodem to wystarczy skontaktować się z EA elektronicznie i wysłać zdjęcie owego pudełka oraz kodu. Dadzą Ci nowy. Jeśli chodzi o UT w FIFA 12 to nie pograsz bo już nie ma gdzie. Serwery wyłączone. Aktualnie możesz tylko w FUT 13 (jeszcze przez ok rok) oraz FUT 14 (około 2 lata). :)

76561198093115115.pngAddFriend.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...