Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie czy z minecraft można nagrywać na yt i jeszcze Zarabiać


Galien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam pytanie czy z gier poniżej wymienionych można zarabiać poprzez nagrywanie z nich:

-minecraft z modami np.Pixelmon/twilight forest

-call of duty:world at war (5)

-terraria

-trine 2

 

Prosze o wypowiedzi osób które się na tym znają

 

Jeśli w złym dziale prosze o przeniesienie

 

 

 

MOŻE INACZEJ CZY MOŻNA Z TAKICH FILMÓW LEGALNIE ZARABIAĆ NIE PYTAM

SIĘ JAK SIĘ WYBIĆ

Opublikowano

To zależy od:

1. Twojego pomysłu na odcinki i sposób nagrywania.

2. Odmienności od innych, inne mody czy jaki tam masz pomysł.

3. Twój głos i sposób w jaki mówisz i co mówisz

4. Jeśli będziesz miał 1000 subskrybcji to dalej będzie znacznie łatwiej. Najgorzej jest się wybić

5. Chyba dobrze pamięta od 500 subskrybcji można mieć partnera z YT, ale lepiej nabić więcej i podpisać lepszy kontrakt. Musisz dobrze przeczytać umowę bo podpiszesz jakiś szajs i praktycznie nic nie będziesz zarabiał ;)

Opublikowano

Nie nagrywaj minecraft'a. Bo po prostu się nie wybijesz. Nieważne czy jest on na modach czy nie... Mało kto ogląda odcinki z Minecraft'a ponieważ jest ich ogrom na youtube i nagrywają go ci najwięksi typu - minecraftblow, mandzio itd... i przeważnie ich odcinki są najczęściej oglądane. Polecam nagrywać filmiki z jakiś innych gier. Których nie ma na youtube dużo a są ciekawe. np. DayZ, Call of duty, seria gta... itd.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Opublikowano

to co tka,na yt jest pełno przeróżnych filmów o minecrafcie,więc sobie daruj,albo szukaj o nim rzeczy których nie ma (niektóre mody,bugi,czy prezentacje serwów) ale główną uwagę zwróć na inne gry,szybciej się wybijesz

Opublikowano

ALE CZY ZARABIANIE POPRZEZ NAGRYWANIE Z GIER JEST W 100%

LEGALNIE

Tak jest w 100% legalne o ile robisz to przez yt.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...