Skocz do zawartości

[Problem]LolClient.exe nie uruchamia się

KrQkQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od pewnego czasu mam Problem z grą League Of Legends. Mianowicie gdy nacisnę na guzik "Play" w programie aktualizującym. W procesach systemu widnieją procesy:

-rads_user_kernel (czy jakoś tak)
-lollauncher
-lolclient

Okno logowania nie pojawia się. Lecz gdy zresetuje kilka razy Pc i obciąże bardziej CPU (Uruchomie przeglądarke,Steama,Cokolwiek) Pojawia się okno logowania wypełnione czarnym kolorem. Czyli jest okienko na którym nic nie mogę zrobić.

Próbowałem już:

-zapora i anty virus wyłączone
-reinstal lol'a
-funkcja napraw
-reinstal systemu (Xp pro 32bit)
-usuwanie plików z folderu lol'a (jeżeli dobrze pamiętam było to cały folder downloads,solutions i z folderu project lol_air_client i lol_air_client_config_eune)
-Sterowniki są najnowsze (nie znalazłem innych)
-Adobe Air i Net.Fremwork Jest zaktualizowany

-Przenoszenie na partycje

Gra miesiąc temu działała.Tak nagle przestało działać

Z góry dziękuje za odpowiedzi :P

Nie mam.To jest program do robienia powtórek z gry.Więc ja nie wiem po co mi ten program jeżeli nie mogę nawet zagrać ...

Już tłumacze - Jeżeli osoba posiada nieaktualna wersje tego programu LeagueOfLegends sie buguje i nie pozwala uruchomić gry która się już rozpoczęła.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem]LolClient.exe nie uruchamia się   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...