Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ!] SerwerMineZ [1.6.4] [Jedyny Taki W Polsce] [Loot] [ŁadnaMapa] [ItemShop] [DEDYK]


ItsComandos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-839311-0-68604500-1382205724_thumb.png
Ip: SerwerMineZ.Maxc.PL

1 osoba dostaje VIP'a!
Typ serwera: MineZ
Potwoty: Tylko Zombie

Poziom: Trudny
Sloty: 20 (Będziecie grać będzie więcej!)

PvP: ON
Whitelist: OFF (Chyba że jest przerwa)
Czas: Noc

post-839311-0-00117800-1382205942_thumb.png
Najważniejsze do MineZ: CloneZ, Loot, Essentials, xAuth itp.
post-839311-0-04523900-1382206019_thumb.png
MineZ - typ serwera gównie opierający się na przetrwaniu tak jak w gracz WarZ, DayZ. Na serwerze życie się nie regeneruje. Jedynym sposobem na uleczenie jest użycie bandażu (papier). Na serwerze występuje także pragnienie, jest ono pokazane w pasku exp. Przez pragnienie można umrzeć! Jeżeli chcesz je odnowić musisz napić się wody! Jeżeli chcesz grać uważaj na Zombie, są one szybkie, wytrzymałe i silne! Także musisz pamiętać ,że na serwerze jest włączone PvP więc uważaj na innych graczy (Można grać w sojuszu)! Z Zombie wypadają Ci itemy potrzebne do przetrwania (bandaż, diaxy, żelazo itp.) Życzymy miłej gry!
post-839311-0-56581300-1382206408_thumb.png

ItsComandos - Admin/Technik

BZIKowaty - Sponsor
VsCocsu - Admin

TheLuzioPL - Helper
Mr_PiotrekPL - Helper

=====================================================================================================================================

Uczeń
Opublikowano

brak możliwości otwierania skrzynek,

kratkach od miejsca w którym się pojawiłem był koniec świata (border).

mi to wystarczy, raczej przez długo już tam nie zagram :/

Opublikowano

@ref

=====================================================================================================================================

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...