Skocz do zawartości

[VM]Upadek Nostidlii, odpowiedź Hooltrasa.

EnterGames

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com//watch?v=WLxnrr-5X98

"Wszystko zostało pokazane na screenach. Nie ma nic do ukrycia więc pokazuję. To nie ja robiłem serwer dla kasy... To nie ja, nie potrafię negocjować umów Tharelu (a później płaczesz, że było niby źle Ci jak wtedy się cieszyłeś i nie narzekałeś - tutaj widać, że z czasem stałeś się zachłanny na kasę i miałeś już gdzieś graczy a liczyły się pieniądze)... To nie ja Tharelu grałem w WOWa i miałem wyjebane na serwer... I to nie ja robię serwer na gotowcach z MPCForum gdzie jeszcze ja Ci wysyłam questy wszystkie aby serwer różnił się trochę od tego gotowca z mpcforum (w tym miejscu podziękowania dla CaMa za wykonanie wszystkich questów dla Nostidlii).
Dostałeś ode mnie wszystko, stronę, forum, tsa, dedyka, zabezpieczenia, reklame z własnej kasy! Wszystko co zarobił serwer władowałem w reklame aby serwer był na dłużej i aby graczom grało się dobrze. Wyjechałeś z projektem Exiliusa pod kasę więc chciałeś inną umowę... nie stwarzałem kłopotów... Mimo, że ugadaliśmy (widoczne na screenie) 35% z serwera to i tak później powiedziałem Ci, że dostaniesz 50% z serwera.. Prawda jest taka Tharelu, że szukasz kozła ofiarnego bo zaraz zabraknie Ci kasy na WOWa... Chciałeś mnie wychujać i zabrać mi projekt estiusa który sponsoruje od 4miesięcy bo powiedziałem CI na gg że więcej Twojego gówna nie wydam bo starasz się przez tydzien a po pierwszej wypłacie napierdzielasz w WoWa i liczysz hajs. Połataliśmy Ci game który był dziurawy i nawet licencji nie potrafiłeś wgrać albo nie wiedziałeś, że trzeba wgrać... wraz z Tenmą łataliśmy go 3dni bo ciągle coś nowego było i trzeba było od nowa do niego siadać(w tym miejscu podziękowania dla Tenmy za pomoc).. Nie masz jaj Tharel aby wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i napisać graczom, że dałeś dupy i grałeś w WOWa ale teraz się postarasz... Wolałeś obarczyć winą mnie. Każdy kto ze mną pracował lub pracuję, wie, że zawsze umów dotrzymuję i z danego słowa się wywiązuję. Tak samo było teraz. Mimo, że miałeś 250 graczy na koniec miesiąca to powiedziałem Ci, że dostaniesz pieniądze jak za 400graczy online bo wydawało mi się, że jesteś spoko.. widocznie się myliłem... Na screenie pokazane jest wszystko i to jak sam mówiłeś, że gdyby nie EG to byś padł po tygodniu i miał 100graczy... Taka jest prawda... Załatwiłem DallasStudio, Gimperra, Dj Pallasida, DIII, Cookiego nawet... nie wspominając o tych mniejszych ytuberów. Dałem Ci ponadto reklamę na fanpagach moich byłych serwerów abyś miał tych graczy jak najwięcej i aby Twoi gracze mieli z kim grać bo to jednak Hard był... Przesiedziałem 3 noce pod rząd o czym, Ty dobrze wiesz, aby Twoi gracze nie odczuli, że robisz serwer na gównianych plikach z mpcforum gdzie jedyne co dodałeś to system Archeologii z też gotowca. Co do Mojego Hajsu z nostidlii... Sam dobrze wiesz, że nawet jeśli nostidla zarobiła 10tys to Ty Tharelku dostałeś 2,5tys (plus wisiałem Ci 500zł ale nie miałem z czego zapłacić Ci bo all wpakowałem w reklame Twojego serwera więc powiedzialem, że zapłacę jak tylko zarobię) wynagrodzenie dla Arsoba i Arkadiusza za strone, Grafika od A&M oraz ta reklama której się uczepiłeś a która i tak w dużej części była na mój koszt bo to ja sponsorowałem z własnej kieszeni Turniej w LOLu a logo Twoje trafiło tam dzięki wkładowi z mojej kieszeni bo wtedy jeszcze Nostidlii nie było. Dla Ciebie mało było 400graczy na Hardzie więc miałeś wyjebane i grałeś w WOWa, to nie obwiniaj mnie... Ja Ci mówiłem abyś się starał a gracze to docenią... Podjąłeś inną decyzję i masz do tego prawo bo jesteś dorosły a to Twój serwer był... Tyle serwerów ze mną pracowało i nikt nie narzekał... każdy mówił, że można mi ufać i że jak powiem to tak będzie i nadal pracują bo Ci co mnie znają, wiedzą jaki jestem naprawdę a to, że wstawisz filmik i napierdolisz w nim bez żadnych dowodów bo ich po prostu nie masz, myśląc, że Ci nie odpowiem bo nie mam 2-3tys widzów to Twój tok rozumowania.
Oczywiście co do braku dostępu do dedyka to miałeś rację, a głównie dlatego, że Ci nie ufałem... Jakieś postacie z dupy typu Atharos czy jakoś tak... Pewnie gracze Nostidlii pamiętają takiego ninje w fulleq+9 i który bardzo szybko wbił lvl i zrobił proeq (reszta an screenach jest chyba)... Prawda jest taka, że cały team grał na swoim własnym serwerze i dawali sobie itemki z komend. Gdybym dał Ci dostęp do bazy to usłyszałbym w tym filmiku wczorajszym (pewnie), że jeszcze navi sprzedawałem... Przymykałem oko ale widocznie to było błędem. Ja włożyłem wszystkie pieniądze graczy w serwer co pokazałem Ci na screenach na Naszej dyskusji na TS3 natomiast Ty włożyłeś wszystkie pieniądze w siebie i w grę i jakby tego było mało, to chciałeś coraz więcej...
Pozdrawiam, Hooltras."

1390144171-U592769.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [VM]Upadek Nostidlii, odpowiedź Hooltrasa.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...