Skocz do zawartości

[PYTANIE] Logowanie na 2 rozne komputery

djgeorge123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj chcialem zeby moj kuzyn wszedl do mojego konta World Of Warcraft. I jak juz wpisal haslo i nacisnal 'LOGIN' to wtedy mi zablokowalo konto. Nastepnie odblokowalem i jeszcze raz to samo chcial sie zalogowac i zablokowane konto. Przypominam ze ja mieszkam w Grecji a moj kuzyn w Polsce i wiem ze da sie jakos odblokowac na dany komputer konto bo ja moge wejsc do jego konta bo jak byl w Grecji chcial sie zalogowac na swoje konto no i potem zablokowali mu nastepnie cos tam zrobil i odblokowalo.

Wiec tez chce tak zeby on mogl wejsc do mojego konta.

Czekam na odpowiedz,

djgeorge

Łatwiej będzie jak teraz odblokujesz konto i jeśli masz telefon z androidem to pobierzesz autenticator na fona i nie ma problemu. Do tego też na koncie w ustawieniach odznaczysz opcję wymagania tokenu przy każdym logowaniu. Wtedy to masz tak naprawdę 2 w 1 (nie trzeba martwić się o blokadę konta oraz o jego bezpieczeństwo) A podać token raz na tydzień to błahostka szczególnie że większość telefonów z androidem jest wielozadaniowa czyli jak rozmawiać minimalizujesz rozmowę i możesz otworzyć autenticator i podać spokojnie odbiorcy token. Podaje ci taką opcję działania bo jest ona najbardziej wygodna, gdyż nie musisz zbytnio zamartwiać się co tu robić co tu robić, tylko token wpisujesz.

1r8n.png