Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas włączania komputera


PanTenorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by to był pc to bym mówił byś sprawdził dysk i cd rom lecz że to laptop to zrób tak (dysk i tak możesz wyjąć i włożyć za chwile do kieszeni laptopa)

 

Walnij mu w BIOS'ie default settings i później ustaw bootowanie na dysk, jak system nie ruszy to ustaw boot'owane na cd spróbuj coś zainstalować, jeżeli wywali błąd podczas instalacji to pobierz program redo backup and recovery i sprawdź nim czy dysk jest sprawny

1378331621-U719057.png

Opublikowano

 

Jak by to był pc to bym mówił byś sprawdził dysk i cd rom lecz że to laptop to zrób tak (dysk i tak możesz wyjąć i włożyć za chwile do kieszeni laptopa)

 

Walnij mu w BIOS'ie default settings i później ustaw bootowanie na dysk, jak system nie ruszy to ustaw boot'owane na cd spróbuj coś zainstalować, jeżeli wywali błąd podczas instalacji to pobierz program redo backup and recovery i sprawdź nim czy dysk jest sprawny

 

 

Ujmę to tak. Gdy włączam kompa, wyskakuje tam coś od della i dalej gdzie powinien się system ładować wyskakuje to co wyżej podałem w zdjęciu, więc nie uruchomię go żeby sprawdzić jakimś programem. A gdy włoże mu płytę z windowsem, to wszystko się normalnie robi do momentu w którym się partycje robię. Nie ma tam żadnego dysku jest tylko 232,9GB nieprzydzielonego miejsca, a gdy próbuje zrobić nową partycje wyskakuje mi błąd 0x80070017

klklgv.jpg
Opublikowano

   

 

Ujmę to tak. Gdy włączam kompa, wyskakuje tam coś od della i dalej gdzie powinien się system ładować wyskakuje to co wyżej podałem w zdjęciu, więc nie uruchomię go żeby sprawdzić jakimś programem. A gdy włoże mu płytę z windowsem, to wszystko się normalnie robi do momentu w którym się partycje robię. Nie ma tam żadnego dysku jest tylko 232,9GB nieprzydzielonego miejsca, a gdy próbuje zrobić nową partycje wyskakuje mi błąd 0x80070017

To jak wyskakuje to z dell'a to na dole masz napisane jaki klawisz służy do czego, prawdopodobnie delate lub esc włączy bios

 

upadł Ci ten laptop czy może stukałeś w niego od spodu? tu błąd chyba leży w dysku

1378331621-U719057.png

Opublikowano

 

To jak wyskakuje to z dell'a to na dole masz napisane jaki klawisz służy do czego, prawdopodobnie delate lub esc włączy bios

 

upadł Ci ten laptop czy może stukałeś w niego od spodu? tu błąd chyba leży w dysku

 

 

 

Macie racje to system. W biosie znalazłem jakiś test od della, no i wyszło że wszystko dobrze, a dysk wadliwy. Dzięki za pomoc :)

klklgv.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...