Skocz do zawartości

ask.fm ....

Fapienso

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś to było nie normalne,ale teraz takie zachowania są tak powszechne że można rzec że normalne (choć dla mnie nie jest to normalne ale ja sam normalny nie jestem,przez co jestem forever alonem forever_alone_by_foreveraloneplz.png?wid),ja po prostu nie wchodzę już na aska,bo bym został hejterem a tego nie chce

Mam na asku konto już coś grubo rok i uwagę gimbazy przyciągam i jakbym miał pokazać wszystkie pytania tego typu, to byście się załamali i popełnili samobójstwo, ponieważ ludzie są tak tępi i żałośni .-.

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

Tzn. Ja na takie denne pytania nie odpowiadam, więc tam raczej nie znajdziesz takich pytań c:

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

Mam tam konto, tak naprawdę pytania otrzymuje się w miarach hejtów lub od znajomych, czasem piszą z anonima. lub wysyłają jakieś głupie serduszka, lub stwierdzenia.
nikt nie zada normalnego pytania, bo jak ktoś wbije już na Twój profil to tylko " 5/5 like ? " "dasz like pod tym zdjęciem ? " "pomożesz wygrać konkurs ? lajk ? " "założyłam się z koleżanką, że dobije.. " głuupota.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum ask.fm ....   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...