Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 3 ! ( Drużynowe Wojny Skyblock'ów )


Mr.Destroy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

center]nazwa.png

SkyBlock - Wojny

ip.png


s113.csrv.pl:19713

typ.png


SkyBlock - Wojny wysp

sloty.png


10

potwory.png


Tak

zwierzeta.png


Tak

pvp.png


Nie(podczas wojny on)

premium.png


Nie wymagane

nether.png


Tak

wl.png


Oczywiscie ze tak

ekipa.png


Evorias

info.png
Wystarczy złożyć podanie, i otrzymasz swoją drużynę ! Możesz do niej dodawać swoich przyjaciół.
Wzor na whitelist :
Nick pierwszej osoby
Nick drugiej osoby
Itd.. Max 4 osoby na jednej wyspie !



Na serwerze jest drop z Cobblestone'a. Cały drop jest dostępny pod komendą /drop.

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Oboje dodani. Co do tej wyspy w pojedynke, zostaliście dodani na tą samą wyspę, natomiast jeżeli będą jakiekolwiek problemy każdy z was będzie miał inną drużyne.

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Za parę minut zostaniesz dodany na wl. Admin zrobił sobie "przerwę", i afczy ;D Prosiłbym o sprawdzenie czy jesteś na wl za około 10 minut. Będę wdzięczny i w jakiś sposób się odwdzięczę.

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Wzor na whitelist :
Nick pierwszej osoby: McTal

Nick drugiej osoby: Mr_Green98 (może będzie grać)

Nick trzeciej osoby: L3siak (może będzie grać)

Nick czwartej osoby: Lex (może będzie grać)

 

Będe z tymi graczami uzgadniać :)

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Co parę dni inny typ serwera. Grałem na wcześniejszych dwóch "sezonach" i wszystkie okazały się niewypałem. Jeżeli nadal jest ten "sponsor" 13-14 letni to nie polecam grać na tym serwerze, bo tylko stracicie czas.

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Słuchajcie ! Mam maszynę 8 GB ramu. Trosze za dużo. Mój serwer zajmuje tylko 4. Mogę wam postawić ten serwer u siebie (+ zakup domeny)

 

Jeżeli jesteście zainteresowani dodajcie mnie na skypie - Animo2233

 

I dodajcie na WL - Nick Pierwszej osoby: Animo2233

Minecraft to moje życie ;!

Opublikowano

Wszyscy zostaną dodani po wejściu administratora serwera. MagicznyKrzyś, Piksel nie wchodzi na serwer i nie wchodzi na konsole. On nawet nie gra więc problem z nim raczej został rozwiązany. Teraz jedynym adminem na serwerze jest Evorias (gra bez op'a).

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Serwera nie polecam :)

Jego administrator leci na OPie :)

Dzieki niemu jego druzyna ma przewage nad reszta, serwer startuje chyba juz 5ty raz ? Jakos tak co chwile mapa rozwalana przez ekipe GM'a.

goof2jpg_eqanqpq.jpg

Opublikowano

Nick pierwszej osoby: spokim
Nick drugiej osoby: koleto

Nick trzeciej osoby: carlo30033

Nick czwartej osoby: barti9988

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...