Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✜ ExMine ✜ [Z] [200 SLOTÓW] [SURVIVAL] [PANEL GRACZA] [SYSTEM STATYSTYK] [AUTORSKIE GILDIE] [GENERATOR MAPY] [RANKINGI]


Niceriot-Games

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-1007847-0-75335900-1382180477_thumb.png

START SERWERA: 25.10.2013 (PIĄTEK) | GODZINA 19:00.

NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!

== WITAJ WOJOWNIKU! ===

MultiMine.EU - legendarny serwer Survival już w piątek otworzy ponownie

swoje drzwi przed graczami już po raz 3!

Kolejna edycja przygotowana z myślą o Was będzie przepełniona

nowościami stworzonymi specjalne dla naszych Graczy!

Przygotuj się na kolejne godziny świetnej zabawy, niezapomniane przygody!

jdkd.png

» ADRES IP : exmine.pl:25000

» TYP : Survival + Gildie

» SLOTY : 200

» AUTORYZACJA : no-Premium

» NETHER : TAK

hdkd.png

Poziom rozgrywki na naszym serwerze jest niezwykle wysoki

dzięki autorskim wtyczkom, doświadczonej administracji,

potężnej maszynie, co gwarantuje brak jakichkolwiek opóźnień.

zdkd.png

[●] PvP [●]

Rozgrywka w dużym stopniu polega na walce

graczy przeciwko graczom.

Biorąc to pod uwagę kładziemy duży nacisk, aby

potyczki były jak najbardziej dopracowane!
Dzięki autorskim rozwiązaniom bitwy zawsze będą

uczciwe, a dodatkowe efekty sprawią, że będzie ciekawiej!

Pdkd.png

[●] GILDIE [●]

Tylko u nas znajdziesz tak dopracowany

i ciekawy system gildii!

Zakładanie gildii za specjalny item, który nie jest

łatwy do stworzenia, cuboidy, tagi, system statystyk

i wiele więcej!

Stwórz gildię już teraz i podbij inne!

Zdkd.png

[●] DROPY [●]

Dzięki autorskiemu pluginowi na dropy

są one absolutnie niepowtarzalne!
Zależne są one od posiadanego levela,

z kamienia dropią nawet... enderperły,

działająca fortuna i wiele więcej!

bGkd.png

[●] RANKING [●]

Tylko u nas znajdziesz taki system rankingu!

Koniec z oddzielaniem PvP, z czasem spędzonym

na serwerze, czy ilości wykopanych materiałów.

Łączymy to wszystko i tworzymy jedyny w swoim

rodzaju SYSTEM PUNTKOWY!

TOP 10, sprawdzanie punktów gracza

kliknięciem na niego mieczem i wiele więcej...

[●] NETHER [●]

U nas piekło jest naprawdę piekielne...

Zwiększona ilość zadawanych obrażeń przez mobów,

zatruwanie przez nie, sprytne pułapki i wiele więcej...

Dodatkowo do Netheru nie jest u nas się tak łatwo dostać.

Musisz scraftować narzędzie do tego - Różdżkę teleportacji!

cGkd.png

[●] MASZYNA [●]

Przeszkadzają Ci lagi u konkurencji?
U nas tego nie doświadczysz dzięki jednej

z niewielu tak potężnych maszyn w Polsce

o następujących parametrach:

Procesor : Intel Core i7-3470 @3.4GHz

● Pamięć RAM : 16GB DDR3

Łącze : 1GB/s (SYMETRYCZNE)

Dysk SSD : 128GB

mdkd.png

post-1007847-0-63726100-1382180515.png

WIĘCEJ INFORMACJI JUŻ WKRÓTCE!

mca.png

Opublikowano

Dobry serwer, bo Nikoret go robi. xD

Polecam.

xDD

Nikoret :D Tak tak to moja ksywka by Ava :3

 

Dzięki za miłe słowo to naprawdę motywuje

 

Pozdrawiamy Admin ExMine.PL

mca.png

Opublikowano

Na pewno fajnie wyjdzie Serwer jak zawsze :D



Hahah, No i co? Własnej nazwy nie wymyślicie? No jo.. Widać ze pro Serwer do tego pewnie nie dziala..

Co masz na myśli ?

Jak nie wierzysz że działa to sobie wpisz w mc ip serwa i zobaczysz że działa !

Opublikowano

Hahah, No i co? Własnej nazwy nie wymyślicie? No jo.. Widać ze pro Serwer do tego pewnie nie dziala..

Serwer działa pracujemy teraz nad mapką !

Nie będę zwracał uwagi na takie hejterskie zachowania bo takie dzieci jak ty chuja na oczy nie widziały !

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

mca.png

Opublikowano

Na pewno fajnie wyjdzie Serwer jak zawsze :D

 

Co masz na myśli ?

Jak nie wierzysz że działa to sobie wpisz w mc ip serwa i zobaczysz że działa !

 

Na pewno fajnie wyjdzie Serwer jak zawsze :D

 

Co masz na myśli ?

Jak nie wierzysz że działa to sobie wpisz w mc ip serwa i zobaczysz że działa !

Dziala? Przerwa Techniczna..

Powiem takie coś, Mój Serwer ExMine miał mieć współpracę z ibukkit.pl (nicerot tam jest adminem), mojego Serwer'a nie ma już.. ale nazwa ma jest..

Więc tak, jak to taki pro Serwer, to okaże się po startcie..

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Serwer działa pracujemy teraz nad mapką !

Nie będę zwracał uwagi na takie hejterskie zachowania bo takie dzieci jak ty chuja na oczy nie widziały !

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

 

Serwer działa pracujemy teraz nad mapką !

Nie będę zwracał uwagi na takie hejterskie zachowania bo takie dzieci jak ty chuja na oczy nie widziały !

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

Hahahaha, no jo? Dać Ci dowody? że 1 byłem? i ja Dzieciak tak? Dzieciak? No to może TS? Albo dodasz mnie na skype kozaku, wiesz wejdź w mój profil i zobacz tematy kozaku, wymyśl coś własnego a nie pod*ierdalasz innym nazwy

Pozdrawiam ADMINISTRATOR PRAWDZIWEGO EXMINE :)

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Dziala? Przerwa Techniczna..

Powiem takie coś, Mój Serwer ExMine miał mieć współpracę z ibukkit.pl (nicerot tam jest adminem), mojego Serwer'a nie ma już.. ale nazwa ma jest..

Więc tak, jak to taki pro Serwer, to okaże się po startcie..

Po 1 Masz na piśmie że to twoja nazwa ? NIE !

Po 2 Skoro to twoja nazwa Czemu ja mam wykupną domenę pod serwer ?

Po 3 Sieć serwerów iBukkit.PL Nadal istnieje została przemieniona na ExMine.PL

Po 4 A co ma pisać zamiast 'Prace Techniczne' ? ReznowPL ma małego ?

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

mca.png

Opublikowano

Po 1 Masz na piśmie że to twoja nazwa ? NIE !

Po 2 Skoro to twoja nazwa Czemu ja mam wykupną domenę pod serwer ?

Po 3 Sieć serwerów iBukkit.PL Nadal istnieje została przemieniona na ExMine.PL

Po 4 A co ma pisać zamiast 'Prace Techniczne' ? ReznowPL ma małego ?

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

 

Po 1 Masz na piśmie że to twoja nazwa ? NIE !

Po 2 Skoro to twoja nazwa Czemu ja mam wykupną domenę pod serwer ?

Po 3 Sieć serwerów iBukkit.PL Nadal istnieje została przemieniona na ExMine.PL

Po 4 A co ma pisać zamiast 'Prace Techniczne' ? ReznowPL ma małego ?

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

Oj, Mam na piśmie..

Mam prawo żeby za takie gówniarskie zachowanie jakie ty podałeś podać was do sądu:

1356: Prawa Autorskie, Wykorzystanie przez osobe X twoją nazwe Firmy lub Virtualnego Serva, podpiegają pod ochrone praw, jeśli ktoś zrobił taką firmę/virtualny server, i ty/twój współwłaściciel na to nie zezwoliliście, możesz go pozwać do sądu o przywłaszczenie sobie nazwy.

 

Więc radże wam zmienić nazwe.. :)

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Zapraszam do pisania pytań związanych z serwerem odpowiem na wszystkie zapewniam ;>

 

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL



Po 1 Twój serwer ponoć nie istnieje Więc nie spinaj po 2 jak masz ochotę powyzywać się zapraszam na skype bo to nie miejsce ani czas aby to robić po 3 Ja mam wykupią domenę i ja MAM PRAWO JEJ UŻYWAĆ więc ogarnij po 4 twoja nazwa nie podlega OCHRONIE PRAW ! :D

 

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL



@ReznowPL

 

Twój serwer NAZYWAŁ SIĘ ExMine a nie ExMine.PL a uwierz to robi dużą różnice. Bo mogą być różne zakończenia :D

 

 

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

mca.png

Opublikowano

@ReznowPL :

Witam,

 

Skończ robić z siebie kretyna. Przedstaw jakiekolwiek sensowne dowody, że miałeś taki serwer. Zacznij od przedstawienia umowy o dzieło, lub czegoś podobnego, gdzie była podpisana rezerwacja nazwy na dany okres. Jeżeli niczego takiego nie było, to nie podlega to prawom autorskim.

W przypadku dalszych bezpodstawnych oskarżeń zostaną podjęte odpowiednie kroki, ponieważ jest to niszczenie mienia marki ExMine.PL.

Pamiętaj, że serwer to również działalność gospodarcza, a jeżeli nie masz żadnych dowodów na to, że jest ona zarejestrowana, to jest to nic

innego jak bezpodstawne oskarżenia, za co grozi odpowiedzialność karna udokumentowana w kodeksie prawnym.

 

Pozdrawiam,

Radosław Wilczyński.

o5qcy9.png
Opublikowano

@ReznowPL :

Skończ robić z siebie kretyna. Przedstaw jakiekolwiek sensowne dowody, że miałeś taki serwer. Zacznij od przedstawienia umowy o dzieło, lub czegoś podobnego, gdzie była podpisana rezerwacja nazwy na dany okres. Jeżeli niczego takiego nie było, to nie podlega to prawom autorskim.

W przypadku dalszych bezpodstawnych oskarżeń zostaną podjęte odpowiednie kroki, ponieważ jest to niszczenie mienia marki ExMine.PL.

Pamiętaj, że serwer to również działalność gospodarcza, a jeżeli nie masz żadnych dowodów na to, że jest ona zarejestrowana, to jest to nic

innego jak bezpodstawne oskarżenia, za co grozi odpowiedzialność karna udokumentowana w kodeksie prawnym.

 

Pozdrawiam,

Radosław Wilczyński.

Dokładnie To samo wbijam czubowi do łba a on swoje OMG !!

Dzięki Ava Za pomoc !

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

mca.png

Opublikowano

Dokładnie To samo wbijam czubowi do łba a on swoje OMG !!

Dzięki Ava Za pomoc !

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

nie szukacie może ts3 pod serwer ? mam dla was propozycje.

Opublikowano

@ReznowPL :

Witam,

 

Skończ robić z siebie kretyna. Przedstaw jakiekolwiek sensowne dowody, że miałeś taki serwer. Zacznij od przedstawienia umowy o dzieło, lub czegoś podobnego, gdzie była podpisana rezerwacja nazwy na dany okres. Jeżeli niczego takiego nie było, to nie podlega to prawom autorskim.

W przypadku dalszych bezpodstawnych oskarżeń zostaną podjęte odpowiednie kroki, ponieważ jest to niszczenie mienia marki ExMine.PL.

Pamiętaj, że serwer to również działalność gospodarcza, a jeżeli nie masz żadnych dowodów na to, że jest ona zarejestrowana, to jest to nic

innego jak bezpodstawne oskarżenia, za co grozi odpowiedzialność karna udokumentowana w kodeksie prawnym.

 

Pozdrawiam,

Radosław Wilczyński.

Witam.

Jako iż, mam ok. 30 świadków że ta marka należała do mnie..

Komisja urzędowa w 1997r, wydała werdykt że zakaz przywłaszczania mienia..

Prawa Autorskie, jest wykroczeniem, jeżeli wartość tego mienia nie przekracza równowartości 250zł.

W przypadku wykroczenia sąd może orzec karę:

- aresztu (w wymiarze od 5 do 30 dni, wymierzana w dniach)

- grzywny (w wysokości do 5.000 zł)

- kary ograniczenia wolności (w wymiarze 1 miesiąca).- oprócz tego, jeżeli nie można naprawić szkody (zwrócić przywłaszczonego mienia) sąd może orzec obowiązek zapłacenia równowartości przywłaszczonej rzeczy.

Nie oczerniam Serwer'a w żadnych innym stopniu, Po prostu Administrator Serwer'a Myśli że końcówka domeny www coś tu zrobi..

Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny

 

ReznowPL-Anonymouse-Administrator%20ProC

Opublikowano

Kiedy serwer będzie on? Mam ochotę zagrać :3.

Serwer on już za niecały tydzień

Niedługo postaramy się uruchomić serwer teamspeak 3 oraz otworzyć serwer na testy beta :D

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

 

Jestem na TAK ! :)

Dzięki dzięki , gratulacje należą się też dla cb za to że zahostowałeś nam serwer :D

Wszyscy razem z całą Administracją chcieliśmy ci Serdecznie Podziękować :D

 

Pozdrawiamy Admni ExMine.PL

 

Witam.

Jako iż, mam ok. 30 świadków że ta marka należała do mnie..

Komisja urzędowa w 1997r, wydała werdykt że zakaz przywłaszczania mienia..

Prawa Autorskie, jest wykroczeniem, jeżeli wartość tego mienia nie przekracza równowartości 250zł.

W przypadku wykroczenia sąd może orzec karę:

- aresztu (w wymiarze od 5 do 30 dni, wymierzana w dniach)

- grzywny (w wysokości do 5.000 zł)

- kary ograniczenia wolności (w wymiarze 1 miesiąca).- oprócz tego, jeżeli nie można naprawić szkody (zwrócić przywłaszczonego mienia) sąd może orzec obowiązek zapłacenia równowartości przywłaszczonej rzeczy.

Nie oczerniam Serwer'a w żadnych innym stopniu, Po prostu Administrator Serwer'a Myśli że końcówka domeny www coś tu zrobi..

Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny

 

Chłopcze nie będę z tobą dalej o tym dyskutować ponieważ to nie jest temat do tego ! Masz problem ja mam domenę i prawo do niej Koniec kropka . Jeśli sytuacja będzie się powtarzała zostanie to zgłoszone to organów zajmującymi się tym !

 

 

 

Pozdrawiamy Admini ExMine.PL

 

nie szukacie może ts3 pod serwer ? mam dla was propozycje.

Serwer Ts :D napisz PW możemy to uzgodnić :D

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...