Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] He is smurf! WWWWWOW


UnnammeD.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1st pick, wzięty Zed, i easy win a oto chat po skończonej rozgrywce:

 

 

 

f5li.jpg

 

tak mam smurfa na EUW

 

diamond I

 

 

 

 

 

dobry boosted to okazja <3

 

 

 

 

 

 

 

info dla leesinor (tylko on to może czytać!

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma żadnego smurfa ani boost, po prostu jestem kolejny FROGGEN :D

 

 

 

 

 

Opublikowano

Czy tylko ja za chuj nie ogarniam o co chodzi w tym temacie?

 

 

sam nie wiem

 

<lol>

 

ale jak gościu robi 2 penty na 10 lvlu to czemu tego nie można wstawić?

 

tu chodzi o sytuacje że byłem first pickiem i wziąłem zeda, a jego reakcja po przegranej była taka jak na ss'ie

 

nic dodać nic ująć, chyba teraz zrozumiesz :D

Opublikowano

sam nie wiem

 

<lol>

 

ale jak gościu robi 2 penty na 10 lvlu to czemu tego nie można wstawić?

 

tu chodzi o sytuacje że byłem first pickiem i wziąłem zeda, a jego reakcja po przegranej była taka jak na ss'ie

 

nic dodać nic ująć, chyba teraz zrozumiesz :D

Heheheheeh kurwa jakie zabawne haha

 

Widze ze w sygnie nie na darmo masz rocznik "99" =)

 

x

Opublikowano

Wtf, po 2 otwartym spoilerze myślałem, że to trolling i bedzie tak w nieskończoność.. <_< . Warto wiedzieć, ale do FROGGEN'a jeszcze Ci daleko brakuje! Ni mosz tygo skilla :D

8372383248.png
Opublikowano

Heheheheeh kurwa jakie zabawne haha

 

Widze ze w sygnie nie na darmo masz rocznik "99" =)

 

 

Komentować nie będę.

 

@Fatmanie

 

E tam, lubię się wcielać w dobrych graczy . :P nie gram tak jak on oczywiście bo dużo mi brakuje.

 

to nie trolling nie bój się

 

Kolejna informacja dla Leesinor:

 

 

 

to nie troll, tylko to +18!

 

 

 

 

to nie troll, tylko to +18!

 

 

to nie troll, tylko to +18!

 

 

to nie troll, tylko to +18!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to nie troll, tylko to +18!

 

 

 

to nie troll, tylko to +18!

 

 

 

to nie troll, tylko to +18!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAK TO TROL!! HAHA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

sam nie wiem

 

<lol>

 

ale jak gościu robi 2 penty na 10 lvlu to czemu tego nie można wstawić?

 

tu chodzi o sytuacje że byłem first pickiem i wziąłem zeda, a jego reakcja po przegranej była taka jak na ss'ie

 

nic dodać nic ująć, chyba teraz zrozumiesz :D

 

Ja również za chu*a nic nie rozumiem.

Opublikowano

Spoiler

Spoiler
to nie troll, tylko to +18!
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
to nie troll, tylko to +18!
Spoiler
Spoiler
Spoiler
to nie troll, tylko to +18!
Spoiler
Spoiler
Spoiler
to nie troll, tylko to +18!
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
to nie troll, tylko to +18!
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
to nie troll, tylko to +18!
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
to nie troll, tylko to +18!
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Nie wcale nie troll :D

 

A nie rozumiem o co chodzi w tym temacie

 

NABIJAM POSTY HEJ KUP SE KLEJ NOWY KLEJ HEJ !

TheLanser_eune_115_0_logo.png


W tym sezonie mam zamiar mieć Platyna V minimum :-)



Na West Silver V ,ale jak ktoś grał to wie ,że na nordicu


,, zawyżone elo ''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...