Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

<|> # xMiners.pl # <|> [Z] [1.6.4] [650 SLOTÓW] [PRZEJŚCIA MIĘDZY SERWERAMI] [PROXY] [NOWE MOBY] [PISTOLETY] [AUTORSKIE GILDIE] [100 NOWYCH ITEMÓW!]


Zakos112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ldzd.png

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

Vfzd.png Xfzd.png Zfzd.png

Szukasz idealnego serwera do gry ze znajomymi?

Poprzednie serwery nie spełniły Twoich oczekiwań?
Nasz serwer jest inny!

xMiners, to serwer tworzony dla Was z dbałością o najmniejsze

szczegóły, dzięki czemu masz pewność, że poziom rozgrywki będzie

najwyższy, a przygody, które przeżyjesz niezapomniane!

== GOTOWY NA PRZYGODĘ?! ==

W takim razie dołącz już teraz i pokaż, że jesteś najlepszy!

START BETA TESTÓW : 26.10 | 16:00 |

Phzd.png

» ADRES IP : xMiners.pl (mc.xMiners.pl)

» TYP : Survival/Gildie/MiniGames

» SLOTY : 650

» AUTORYZACJA : no-Premium

» WERSJA : 1.6.4

rjzd.png

felw3p.jpgSPOŁECZNOŚĆ felw3p.jpg

Gracze to dla nas rzecz priorytetowa.

Wspólnie dbamy o to, aby na serwerze atmosfera była jak najlepsza

i abyśmy wspólnie tworzyli jedną wielką społeczność. :-)

Wasze zdanie i propozycje dotyczące serwera są dla nas bardzo

ważne dlatego udostępniamy dla Was FANPAGE na którym pojawiają

się najświeższe informacje oraz forum oparte na legalnym silniku IP.Board!

felw3p.jpgWYDAJNOŚĆ felw3p.jpg

Denerwują Cię lagi u konkurencji? Masz tego serdecznie dosyć?
U nas tego nie doświadczysz nigdy, nawet przy dużej ilości graczy.

Posiadamy maszynę o wartości ponad 400zł oparta o super szybkie dyski SSD,

32GB RAMu DDR3, oraz 8-wątkowy procesor Intel Xeon.

My myślimy z głową. Nie wpuszczamy na serwer na raz 300 osób, jakby tego było mało

korzystamy z całkowicie modyfikowanego silnika, który wspiera wiele rdzeni, oraz

wydajniej generuje chunki, a itemy od razu wpadają do Twojego ekwipunku.

felw3p.jpg PISTOLETY | NOWE MOBY felw3p.jpg

Tylko u nas bez żadnych modyfikacji spotkasz system pistoletów, karabinów

możliwych do craftingów, niesamowite nowe moby, oraz itemy!

Niemożliwe? U nas staje się możliwe!

felw3p.jpgSTRONA WWW felw3p.jpg

My nie ograniczamy się tylko do wtyczek na serwerze.

Nasza zaawansowana strona internetowa jest połączona niemal całkowicie

z serwerem, dzięki czemu korzystając z danych podanych przy rejestracji na stronie

sprawdzisz statystyki gildii, zaawansowane dane dowolnego gracza

np. wykopane surowce, czas spędzony na serwerze, a nawet przebiegnięta odległość!

Możesz też odzyskać swoje konto, lub zatwierdzić je

jako konto Premium łącząc się automatycznie z serwerami Minecraft.NET. :-)

felw3p.jpgDODATKI felw3p.jpg

Jesteśmy świadomi, że tradycyjny tryb rozgrywki Survival może się

po czasie znudzić. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom takich graczy i jako

wprowadzamy na serwer oryginalne dodatki np. automatyczne parkoury,

na których możesz zdobyć dodatkowe nagrody.

felw3p.jpgMAPA/GENERATOR felw3p.jpg

Nasza mapa wygenerowana jest przy pomocy autorskiego generatora,

dzięki czemu jest zupełnie inna niż wszędzie!
Nowe, niespotykane biomy, obeliski, dungeony i wiele więcej...

Serwerowy spawn zbudowany jest z największą starannością przez

znanych i utalentowanych budowniczych z największych projektów w Polsce m.in. Overland.

fnzd.png

qnzd.pngrnzd.pngsnzd.png

AvaterysPL r__d HempG

[H@] [PROGRAMISTA] [H@]

Ypzd.png

 

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

b4hsvn.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

qe03oe.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

2c3tsl.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

qhx82g.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

nzpnbx.jpg

jjqaep.jpgjjqaep.jpg

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

# Każdy nieuzasadniony hejt w tym temacie będzie odpowiednio karany jako spam.

# Nie jest to miejsce, ani czas na takie kłótnie.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

o5qcy9.png
Opublikowano

połączenie minigier z survivialem nie jest zbyt dobre, ale czego ja oczekuje po twoim serwerze. tydzień postoi i nowa edycja! wow.

nie polecam.

@up nie dziękuj ;-)

Opublikowano

@up

 

Nikt ci po twojej wypowiedzi nie podziękuje. Ponieważ Ava robi bardzo porządne serwery a, nie jakieś gówn* za 50zł na jakimś dziadowskim hostingu. Może serwery padają szybko ,ale nie jeden z obecnych na tym forum chciał by tworzyć serwery podobnie jak Ava.

86226145013474567463.png

Opublikowano

@MazQuick: Dziękuję za motywacje, tak samo Niceriot, ziomeczki. ;)

Cieszę się, że pomimo porażek wierzycie, że się uda, my również zrobimy wszystko, aby było jak najlepiej.

Miałem już momenty załamania, nawet wczoraj zrobiłem "temat pożegnalny", chciałem skończyć zabawę z serwerami, ale za dużo czasu i serca w to włożyłem. :-)

Robimy swoje! :)

 

Dosłownie przed chwilką uzyskaliśmy kolejnego partnera/sponsora: Pukawka.PL. Będziemy mieli udostępnione ich zaplecze techniczne, oraz serwery dedykowane. ;-)



Dzisiaj w nocy będziemy pracować nad kilkoma kolejnymi rzeczami, aby udostępnić dla Was BETA TESTY jak najszybciej. ;-)

o5qcy9.png
Opublikowano

Skoro to takie "dobre" serwery to po co ciągle edytujesz temat nie dodając nic do niego, chyba tylko po to żeby podbić prezkę..

Opublikowano

Domena jest już wykupiona. Co do SS-ów na razie nie mam za bardzo co wstawić, pracowaliśmy przez ten czas głównie nad Proxy, przejściami między serwerami, bo trzeba było to dość mocno przepisać, optymalizacją itp.

Z budowli i konkretów mamy jedynie LOBBY gotowe.

 

@EDIT : Mogę wrzucić za chwilkę jakieś SS-y. ;)

o5qcy9.png
Opublikowano

Męczycie nas o te SS-y, także łapcie na szybko SS generatora, miejsce gdzie będzie powstawał spawn. ;)

 

 

8fj0tf.jpg

 

 

 

@EDIT: Dodałem spoiler działający... :D

o5qcy9.png
Opublikowano

Wow generator super. Super Tereny itd. i widze że Lupo w końcu hejta nie puścił :P I tak w ogóle lupo Ava już dawno nic nie robił (w sensie czegoś idiotycznego) a, więc nie wiadomo czy postoi 2tyg czy 1miech wolał bym oczywiscie tą 2-gą opcje ponieważ mam ochotę pograć.

86226145013474567463.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...