Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie widać rangi


PLBomekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie nie dostaje czy nie widać na czat prefixu? . Jeśli nie widać prefixu wgraj EssentialsChat / Użyłeś /setrank znaczy że masz AZRank a do jego działania potrzebny jest plguin Vault

xD

Opublikowano

Musisz w plikach essentials znaleźć dokument config.yml i zejść do essentials chat. Na samym dole tej zakładki powinieneś wkleić linijkę: (skopiuję ci moje które działa):

 

,,group-formats:

[Ranga]: '&f[Tutaj wpisujesz jak ma być na czacie wyświetlane] {DISPLAYNAME}&f: {MESSAGE}',,

vy3f.jpg
Opublikowano

Musisz w plikach essentials znaleźć dokument config.yml i zejść do essentials chat. Na samym dole tej zakładki powinieneś wkleić linijkę: (skopiuję ci moje które działa):

 

,,group-formats:

[Ranga]: '&f[Tutaj wpisujesz jak ma być na czacie wyświetlane] {DISPLAYNAME}&f: {MESSAGE}',,

Ale Mu chodzi chyba oto ze rangi nie przydziela niewiem bo doklanie nieopisal oco chodzi

Opublikowano

Chodzi ci o to że nie widać rangi jak coś pisze na chacie czy w ogóle nie dostaje rangi?

 

nie latwiej by mu bylo zrobic to w PermissionEx bo po jego wypowiedziach widac ze w essentials to on by tylko zniszczyl ;p

Opublikowano

No Ok ale grupy nie widać tylko na czacie

 

groups:

Gracz:
default: true
prefix: '&7'
permissions:
- iConomy.access
- iConomy.list
- iConomy.payment
- iConomy.rank
- ChestShop.shop.create
- ChestShop.shop.buy
- ChestShop.shop.sell
- lwc.create
- lwc.info
- lwc.remove
- lwc.unlock
- lwc.modify
- lwc.protect
- craftbook.mech.gate
- craftbook.mech.gate.use
- craftbook.mech.elevator
- craftbook.mech.elevator.use
- essentials.home
- essentials.back.ondeath
- essentials.back
- essentials.spawn
- essentials.kit.tools
- essentials.msg
- essentials.warp
- essentials.sethome
- -authme.unregister
- citizens.use.trader
- citizens.use.guard
- citizens.use.quester
- citizens.use.healer
- citizens.use.blacksmith
- citizens.use.wizard
- mobarena.use.join
- mobarena.use.leave
- mobarena.use.spec
- mobarena.use.arenalist
- mobarena.use.playerlist
- essentials.sethome.multiple
- essentials.delhome
- mchat.pm.pm
- mchat.afk.self
- mchat.list
- iConomy.top
- essentials.rules
- essentials.time
- essentials.kits.start
- essentials.signs.use.kit
- essentials.motd
- multiverse.portal.access.*
- automessage.receive.gracz
Dziewczyna:
default: false
prefix: '&d'
inheritance:
- Gracz
Kobieta:
default: false
prefix: '&d'
inheritance:
- Gracz
Budowniczy:
default: false
prefix: '&e'
inheritance:
- Gracz
Architekt:
default: false
prefix: '&e'
inheritance:
- Gracz
Artysta:
default: false
prefix: '&e'
inheritance:
- Gracz
VIP:
prefix: '&6'
inheritance:
- Gracz
permissions:
- essentials.fly
- decapitation.setname
Super VIP:
prefix: '&a'
inheritance:
- VIP
KidModerator:
prefix: '&c'
inheritance:
- VIP
permissions:
- iConomy.*
- essentials.*
- worldguard.*
- worldedit.*
- lwc.*
- ChestShop.*
KidMod:
prefix: '&c'
inheritance:
- KidModerator
Mod:
prefix: '&1'
inheritance:
- KidMod
Moderator:
prefix: '&1'
inheritance:
- KidMod
CHAMPION:
prefix: '&9'
inheritance:
- VIP
Mistrz:
prefix: '&9'
inheritance:
- VIP
Sponsor:
prefix: '&2'
inheritance:
- VIP
permissions:
- essentials.gamemode
- essentials.time
- essentials.time.set
- worldedit.navigation.jumpto
- worldedit.navigation.thru
Admin:
prefix: '&4'
permissions:
- '*'
Head Admin:
prefix: '&4'
permissions:
- '*'
Administrator:
prefix: '&4'
permissions:
- '*'
Wlasciciel:
prefix: '&4'
permissions:
- '*'
Technik:
prefix: '&4'
permissions:
- '*'
Operator:
prefix: '&4'
permissions:
- '*'
Junior Admin:
prefix: '&2'
permissions:
- '*'
Szlachta: {}
users:
SiwekPL:
group:
- Wlasciciel
mac2345:
group:
- Admin

graphic.png

Opublikowano

Jak włączasz serwer, to nie wyskakują ci błędy w konsoli ? (Jeżeli wyskakują, to daj je tutaj)

 

  • Sprawdź czy pod /pl masz EssentialsChat na zielono
  • Przeinstaluj cały essentials i wgraj starszą, lub najnowszą wersję
  • Sprawdź czy pod /pl masz Permission na zielono
  • Komenda do nadania rangi to /pex user (Nick) group set Gracz
Opublikowano

Wszystko mam na zielono i jest Ok . Ranga w PermissionsEx jest przydzielona. Ale na czacie gdy ją przydziele jest tylko mój nick nie widać np. [superVIP] SiwekPL

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...