Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o złożenie mi komputera.


MrTercio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Niedługo mam zamiar nabyć nowy komputer, ponieważ na aktualnym niektóre gry już mi nie chodzą.

Chodzi mi o taki do 2000zł ( może być odrobine więcej )

I czy pociągnął by on np. Battlefield 4 na średnich, albo wyższych?

 

Proszę o złożenie i odpowiedzenie na pytanie.

Opublikowano

Mój aktualny zestaw to tak :

Procek : Intel® Celeron® CPU E3300 2.50GHz

3GB ram

Karta graficzna GeForce 9500 GT 512MB DDR2

Płyta główna Nie wiem jak sprawdzić :P

Opublikowano

Proszę chwilę poczekać, muszę ogarnąć gdzie co jest w tym CPU-Z

Dane podam jako zedytowanie tego posta.

 

Płyta Główna - Model G41MX 2.0/G41MX-K 2.0

Obudowa - Raczej nie ważne jaką mam, zresztą nie wiem jak to sprawdzić.

Zasilacz - Nie będę teraz go rozbierał, żeby sprawdzić, ale mój tata mówi, że mam osiemdziesiątkę ( cokolwiek to znaczy )

 

I po co mówimy o tym, co teraz mam, skoro ja się pytam o kupno nowego, a nie o ulepszanie aktualnego

Opublikowano

Powiem Ci, że zasilacz mam słaby - tyle tylko wiem.

Naprawdę nie rozmawiajmy o tym, co aktualnie mam, ponieważ mam zamiar kupić nowy komputer zupełnie od zera, a nie ulepszać ten, lub przenosić części z niego na nowy.

 

Proszę tylko o złożenie mi zupełnie nowego zestawu. Jednakże dziękuję, że próbowałeś mi pomóc w obniżeniu kosztów, lecz naprawdę nie trzeba.

Opublikowano

Do Battlefield 4 ledwie starczy. Poza tym będzie miał na przyszłość.

Wkurzaja mnie tego typu posty.. nigdy nie ufaj wymwganion minimalnym oraz maxymalnym bo sa zawyzone.

4gb starczy spokojnie. Bf bedzie ciagnol max! 2gb ramu.. do tego system 1 gb i masz 1gb wolnego na skype/ts/gg/net.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...