Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TreXCraft][SkyBlock] 1.6.4 - Dopasowane pluginy, dobry serwer, różnego typu rozgrywki ! Dwie pierwsze osoby SVIP na start !


JohnnyCash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o2q4AGJ.png

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: TreXCraft
Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: trexcraft.yfun.pl / s2.yfun.pl:20246

Podstawowe%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4
Strza%C5%82ki.gif Sloty: 45
Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: SkyBlock
Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Slotowy
Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie
Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie
Strza%C5%82ki.gif Nether: Nie
Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak
Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak
Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Dopasowane do tego typu serwera. Z upływem czasu będą one udoskonalane oraz dodawane tak aby grało się przyjemnie.

Za%C5%82oga.gif

Właściciel: JohnnyCash

Dodatkowe%20Informacje.gif


Wcześniej serwer był FreeBuild lecz nie przemówiłem nim do Was, tak więc postanowiłem zrobić

dobrego SkyBlocka.


Serwer oferuję:


- W pełni bezlagową grę - serwer stoi na bardzo dobrym hostingu.

- Dopasowane oraz spolszczone pluginy.

- MobAreny, Eventy [ Cygan, parkour ], spleef oraz wiele wiele innych.

- Dojrzałą administrację, będe Ją dobierał tak aby nie było żadnych problemów.

- Doskonały kontakt z właścicielem serwera.

- Tanie rangi premium.

- Autorski spawn, nie jest on z PlanetMinecraft czy innych stron jak to na niektórych serwerach.


================================================================


START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ DNIA 17.10.2013r. O GODZINIE 15:00


Pierwsze dwie osoby które zalogują się na serwer dostają

konto SVIP na okres jednego tygodnia !


=============================================================================

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

!! UWAGA UWAGA !!



!! START ZA 15 MINUT !! ZAPRASZAM BARDZO GORĄCO !!



!! PIERWSZE DWIE OSOBY ZOSTAJĄ NAGRODZONE RANGĄ SUPERVIP NA OKRES JEDNEGO TYGODNIA !!



!! MOŻE TO WŁAŚNIE TY BĘDZIESZ TYM WYBRAŃCEM !!


| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Z góry przepraszam wszystkich bardzo serdecznie.


Występują pewne " Komplikację " co do działania serwera.


Do jutra będzie wszystko ustabilizowane, w ramach rekompensaty z dzisiejsze straty i niedociągnięcia.


Wynagrodzę Wam jutro EVENTEM.


Co na nim będzie ? Sami się przekonacie ale naprawdę będzie warto :)


| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Wczoraj o godzinie 22:56 dostałem odpowiedź od hosta w sprawie wynikających problemów z maszynami.

 

 

Witam,



W dniu jutrzejszym będziemy przeprowadzać modernizację systemu dla
usług minecraft oraz wprowadzimy kilka poprawek.

O wszystkim będziemy informować na bieżąco na naszym oficjalnym
profilu na Facebooku - http://facebook.com/SlotexPL

Prosiłbym o zalecanie się do przedstawianych wskazówek. Jeżeli
wszystko zostanie wykonane zgodnie z nimi i problem będzie się
powtarzał proszę o dalszy kontakt.



Informacje mogą się pojawić w godzinach południowo-wieczornych.
 

 

 

Jak możecie zauważyć to nie jest Moja wina, że serwer się wyłącza. Tak więc od dziś / jutra powinno być wszystko okej :)

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

HOSTER ZAKOŃCZYŁ PRACE MODERNIZACYJNIE NA WSZYSTKIE SERWERACH.



DZIŚ O GODZINIE 20:45



Teraz nie pozostaje nam nic innego jak grać i cieszyć się serwerem !


Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do gry, informuję że wraz z jutrzejszym dniem wprowadzam kilka małych poprawek


dodaje kilka małych minigier oraz wykupuję reklamę.


| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Opublikowano

Odświeżam!

 

Na serwer został dodany cmentarz.

Na który respi się co godzine boss " GIANT ". Drop jest z niego bardzo obfity więc naprawdę warto na niego polować.

 

Dziękuje Wszystkich graczom którzy zagościli nawet na chwilkę na serwerze. Będe starał się go utrzymywać jak najdłużej się da.

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...