Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Znamy wygląd avatarów oraz nowe skiny!


LeeSinor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znamy wygląd nowego skina do zyry!


Oto i on:



Haunted Zyra


zyra1.png


graspingplant.png


Thornplant.png


seed.png



Victorious Elise:


elise.jpg


e3.jpg


e2.jpg


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LVMPcvV3KM4



Elise+Spider.png


spiderling.png



Sultan Gankplank


222rf.jpg



Gangplank.png




Ikony 5vs5 (SoloQ/Duo)



Bronze



image+115.jpg



Silver



image+118.jpg



Gold



image+119.jpg



Platinium



image+116.jpg



Diamond



image+117.jpg



Challenger



image+121.jpg



Znamy także obramówkę dla Challenger'a! (w profilu)



challenger.png



Czyżby Silver'sy też dostały obramówkę? o.O



silver.png



Tak więc, kto jeszcze nie uzyskał ulubionego avatarka, niech się spieszy - koniec sezonu tuż tuż!


8372383248.png
Opublikowano

Wszystkie skiny kozackie.
Co do avatarów to uważam, że te co dawali za koniec 2sezonu były lepsze :P

siema.

Opublikowano

Zedytuj. Te avatary są zarówno za soloq, jak i za premade 3v3/5v5. Już się nie mogę doczekać diamentowego pucharka. :D Na prawdę fajnie wyglądają, zdecydowanie lepiej wygląda każdy z nich niż w poprzednim sezonie. ^_^

O skinie do zyry od dawna wiedziałem, a harrowing to była świetna okazja (aka. zombie, a jej planty to trupy z zgrobów) na pokazanie jej. Czekam na kolejne nowości. Nagrody już blisko, ferie od poniedziałku to może coś większego się wbije. :P

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ikona diamentu wygląda jak rozjaśniony silver, a ramka challengera jak złoto z niebieską kuleczką. Się riot nie postarał. W tamtym roku były lepsze te avatary. Jedno przyznaje, avatar challengera zajebisty :D

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Opublikowano

Ten skin do Eliski to myślałam, że będzie jakoś ładniej wyglądał. A ciekawe jak wygląda pasyw Zyry na tym skinie.

Mam jeszcze około 2 tygodni na wbicie platyny z golda I, zobaczymy.. ;)

Opublikowano

1. Czyżby tylko mi i Fareei skin do elise mi się nie podobał? Jak dla mnie za dużo pierdół.

2. Avatar Silvera, Golda i Challengera najlepsze, reszta ma za dużo pierdół kompletnie nie potrzebnych. Mimo, że challenger ma najwięcej pierdół tego typu to jednak kolor mi odpowiada.

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Skin do Elise wygląda świetnie, warto było wbijać gold + :D.

 

Avatary lepsze niż rok temu.

Opublikowano

Mało nagród dla challangera/diamond'u...Co do skinów to podoba mi się do GP,a avatary nawet nawet.

Bez sensu, co nie? Takie same nagrody od Golda wzwyż. RIOT nie postarało się w tym sezonie, za co dla nich duży minus.

8372383248.png
Opublikowano

GP skin zajefajny

Chalenger <3<3

07608296593848833931.png
~~ Obrałem sobie drogę że osiągnę mistrzostwo , nie zawsze idzie za tym pełen komfort pamiętaj MORDO ! ~~
~~ Lecimy kurwa tutaj , jest dobrze w chuj ~~

Opublikowano

juz kupilem boosta do platyny :)

Patrz ta jako po paru dniach konta nie będzie :D.. Cóż, lepiej kupić boosta, niż wyrobić sobie skilla..

 

No to już czekam na odbiór mojego platynowego avatara :D

Skin do Elise bardzo mi się podoba ;)

Skin do Elise jest mega. RIOT się postarało, oraz czas zacząć trenować Elise :)

8372383248.png
Opublikowano

Patrz ta jako po paru dniach konta nie będzie :D.. Cóż, lepiej kupić boosta, niż wyrobić sobie skilla..

 

Skin do Elise jest mega. RIOT się postarało, oraz czas zacząć trenować Elise :)

 

 

cicho siedź fatman draxus

 

nic nie kupowalem

Opublikowano

cicho siedź fatman draxus

 

nic nie kupowalem

FatMan Daxen * ;)

 

Bardzo mnie to cieszy! Następnym razem nie żartuj ;)

 

Ktoś może już wie, czy wszystkie ligi prócz bronze dostaną obramówki do profilu, bo mam burze w mózgu ;_;

8372383248.png
Opublikowano

Dostanę avka brązu, ale i tak go nigdy ustawię, bo wstyd :P

Czemu wstyd :D? Na taką sobie zasłużyłeś :(

A jakby ramki były rozdawane nawet dla bronzu, to sprzedałbyś konto :)?

8372383248.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...