Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nastała nowa era! - Cataclysm częścią podstawki!


Hermejson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cytat z: Blizzard Entertainmnet (źródło)
cataclysmbattlechestnew.jpg

Deathwing uwolniony! Począwszy od dziś, 15. października, gracze będą mogli kupić oryginalny World of Warcraft, The Burning Crusade, Wrath of the Lich King i Cataclysm za niecałe $19.99 jako część nowego, ulepszonego pakietu (znanego wcześniej jako Battle Chest). Dodatkowo, wszyscy subskrybenci World of Warcraft mają teraz dostęp do całej zawartości i pakietów tych dodatków bez dodatkowych opłat.

Wraz z tymi zmianami ułatwiamy nowym graczom bardziej niż kiedykolwiek rozpoczęcie epickich przygód w Azeroth i dołączenie do zabawy.

Nowa wersja detaliczna World of Warcraft już wkrótce pojawi się na półkach sklepowych, ale możecie już kupić wersję elektroniczną.

 

Gold Member

1375966576-U902927.png

 

fs.png

Opublikowano

Czyli ok. 60 zł na stronie blizzarda . Nawet jak kupimy starym sposobem to wychodzi taniej bo battle chest 35 i cata 20 zł . Ciekawe ile będzie kosztował ten pack na np. keye

1377430129-U769346.png
Opublikowano

Powtarza się historia...

 

Gdy kończył się content Cata, to dodali do battle chesta WOTLK... Teraz jak kończy się content MoP.

Będzie jeszcze jeden patch, który będzie preludium do następnego dodatku.

To dodali teraz Cata...

 

Szczerze? Wolę ofertę z keye.pl bo dodają tam też MoPa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...