Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KwadratowyCraft - Kwadratowa Masakra Sezon 5! [2 EDYCJA]


Peffi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: KosiarzLive

Wiek: 15
Ile grasz w mc: 4 Lata
Czy umiesz współpracowac: Tak

i podanie za kuzyna:

Nick: Kefirus

Wiek: 15
Ile grasz w mc: 4 Lata
Czy umiesz współpracowac: Tak

Opublikowano

Nick: 1sharp
Wiek: 17
Ile grasz w MC: 3 lata (od 1.7.3)
Czy umiesz współpracować: Tak

Opublikowano

Wzór WhiteList:
Nick: Dizzyx1999
Wiek: 15 zaraz styknie.
Ile grasz w mc: Nie wiem dokładnie, od 1.3 beta C:
Czy umiesz współpracowac: No ba, mam takie pytanko, czy jest ts3? :D

Opublikowano

Podanie na WhiteListe:


Nick: McTal


Wiek: 15 lat


Ile grasz w minecrafta?: 3 może 4 lata


Czy umiesz współpracować?: Tak, ale jeżeli mówiąc "debil" nie będzie współpracował z nami to ja na siłę nie będe go ogarniał


0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Nick: Mentos
Wiek: 15 kat
Ile grasz w mc: 1,5 roku
Czy umiesz współpracowac: Tak grałem juz na tego typu serverach

Opublikowano

Nick: MrMarsi1 , Blue , tgkubus_pl
Wiek: 14 , 14 , 18
Ile grasz w mc: Od poczatku multiplayera.
Czy umiesz współpracowac: Owszem wszyscy współpracujemy sam się tego przekonałeś podczas ataku dzisiejszego na RED (we 4 ich rozbroiliśmy ^^ )

 

Pytanie co z tym twoim "sponsorem" ? Sam widziałeś, że cheatował nodus latanie itp.. ;/

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Wszyscy dodani!

Co do sponsora to zainstalowalem AdminControl (czy jakos tak) i bede widzial co robi :)

Opublikowano

Nick: Kacpero320
Wiek:13 :P
Ile grasz w mc: Od samego początku.
Czy umiesz współpracowac: Bardzo ;) Umiem super współpracować.

Dodatkowo mam ts3/skype :P Mam nadzieję ,że mnie przyjmiecie ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...