Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Współpraca] Szukam pawnera z umiejętnościami. Sprawdź - warto.


Mickey227

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z tej strony Patryk. Przez
ostatnie parę dni zastanawiałem się nad zrobieniem projektu na
platformie SAMP. Dokładnie byłby to serwer RolePlay, który z dnia
na dzień ma coraz to więcej fanów. Do stworzenia dobrego projektu
RolePlay potrzebuję skryptera PAWN, który nie boi się wyzwań.
Musi mieć także spore umiejętności w kodzeniu, gdyż nie sposób
jest napisać parę linijek, które będą się kolidować, poszukuję
osoby, która ma pojęcie o optymalizacji skryptu. Także musi być
to osoba, która lubi pracować w grupie i potrafi się dogadać z
innymi. Jako skrypter masz nieograniczone prawa, gdyż w zarządzie
nie będzie podział na tych ważniejszych np. założycieli i tych
mniej ważniejszych, którzy mają ograniczoną władzę – nie,
wszyscy mają takie same prawa i możliwość do wyrażenia własnych
opinii, poglądów. Gdyż nie sposób jest zadawać tylko zadania, a
od siebie nic nie oferować. - Tak to funkcjonować nie będzie. Nie
szukam tak zwanych murzynów do pracy, raczej osób do współpracy.
Ja swoją osobą będę reprezentował nasz serwer z jak najlepszej
strony, ponieważ będę odpowiedzialny za kampanię reklamową,
pisanie co róż to nowych newsów, załatwianie spraw związanych z
gospodarka serwera etc. Teraz zapewne się zapytacie czy mam jakiegoś
programistę PHP? Jeśli mówiąc o programiście, który będzie się
zajmował stroną, pisał panele etc. to jako tako nie mam, lecz to
nie problem! Mając dobrego programistę PAWN będzie i programista
PHP, ponieważ PAWN jest niszowym językiem i mało kto się go uczy.
Jeszcze raz wspomnę, ze znalezienie programisty od strony to nie
będzie wielki kłopot, gdyż mam i znam wiele kolegów, którzy
bardzo dobrze ogarniają te sprawy i z miłą chęcią podejmą się
współpracy. Jeśli chodzi o gamemoda chciałbym, aby on został
napisany od zera, gdyż wtedy będziemy pewni swego, wiem ze to
czasochłonne, ale co się nie robi dla graczy. W ostateczności
możemy podjąć się przeróbki mojego starego GM'a, gdyż mam ich w
zanadrzu.

 

Plany na serwer:

 

Na platformie SAMP mało jest serwerów,
które udostępnią ciekawą rozgrywkę, raczej częsciej się
spotyka serwery, na których liczy się hajs i fura. Co prawda czasy
GF'a nie powrócą, lecz możemy jakoś temu zaradzić, np. dobrze
rozplanowując gospodarkę serwera. Bardzo dużą wartość ma sam
skrypt, gdyż to właśnie on napędza całą rozgrywkę i sprowadza
graczy do tego stopnia, ze nie mogą zaprzestać grać. Mam parę
planów co do innowacji skryptu, lecz nie mam zamiaru ich tutaj
wypisywać, gdyż wiele osób może się podpisać pod nimi jako
autor i zastosować je na swoim serwerze. W tych planach jest także
miejsce na napędzenie rozgrywki zastosowując różnego rodzaju
udogodnienia, w tym panel gracza, unikalne systemy i ogólne.

 

 

Jako osoba która zabiera się za
projekt nie jestem w tym zielony, znam wiele chwytów marketingowych
i wiem co przykuwa uwagę potencjalnego gracza, wszystkich rzeczy
nauczyłem się prowadząc inny projekt RplePlay, który nosił nazwę
PlayCenter.pl. To właśnie tutaj nabrałem najwięcej umiejętności
i osiągnąłem sukces sprowadzając na serwer sporą grupę graczy.
Także wyciągnąłem wnioski, co ich przyciągało, a co
odstraszało.

 

 

Mam nadzieję, ze swoją osobą
zaprezentowałem się z jak najlepszej strony.

 

Wszystkich chętnych zapraszam na:

 

gg:41411924

skype: patryk.wilimber

 

 

Pozdrawiam, Patryk.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...