Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Wyłączanie się w jednym , a w drugim nie


xxigor990xx

Pytanie

Opublikowano

Witam . Pisałem ostatnio temat na temat samoistnego resetowania komputera podczas grania . Wracam do was spowrotem . Z tego co widzę , jak siedzi mój brat na kompie to tak nie ma . Gram sobie w Multi Theft Auto - GTA więc te same wymagania lub w CS'a 1.6 , a to ma jeszcze mniejsze wymagania . Po 15 minutach gry wyłącza mi się komputer , a on w MotoGP 2013 , co ma całkiem spore wymagania gra koło 2/3h i nic ! Co może być tego przyczyną ? Może system lub coś ze składników komputera ? Proszę o pomoc . Podam każdą informację , która dla was będzie istotna .

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie znam modela , ani marki ale wiem , że moc mojego zasilacza to 230W . Przypomne iż mam mój komputer koło 4 lat i nie było do tej pory problemów . Przejechałem mojego kompa także CCleanerem .

Opublikowano

System operacyjny

Windows XP Professional 32-bit Dodatek Service Pack 3

CPU
Intel Core 2 Duo E8200 @ 2.66GHz 43 °C (Podczas gry do 46 stopni)
Technologia Wolfdale 45nm
RAM
2,00GB 1-Kanałowy DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15)
Płyta Główna
Gigabyte Technology Co., Ltd. G31M-S2L (Socket 775)
Grafika
SyncMaster (1440x900@60Hz)
512MBNVIDIA GeForce 9600 GT (CardExpert Technology) 54 °C (Podczas grania do 62 stopni)
Dyski Twarde
466GB Seagate ST3500630AS (SATA) 47 °C (Podczas grania do 51 stopni)

jaki masz sprzet ? grafika , procesor , ram ... i oczywiscie zasilacz moc i marka ?

 

sprawdz temperatury i daj ss z HWmonitor

All informacje z programu Priform Speccy , a temperatury z HWMonitor . Nie podam ci marki ani modelu ani mocy zasilacza ponieważ mam czystą paczkę , bo czyścił mi go informatyk a było strasznie poździerane i zdarł już do końca , po czym , by nie było śladu wziął papierem ściernym . Więc co w związku z tym?

Opublikowano

Raczej jest to wina zasilacza bo skoro wyłącza podczas grania to wtedy jest obciążenie i zasilacz nie wyrabia.

Skoro informatyk cię tak załatwił to każ mu podać markę zasilacza , albo zwrot pieniędzy za oczyszczenie kompa :)

 

 

@edit

 

Temperatura dysku jest BARDZO wysoka podłóż pod dysk jakiś wiatraczek może zmaleje

 

@edit2

 

Zmień Pastę termoprzewodzącą pod prockiem i kartą graficzną na to :

http://www.morele.net/arctic-cooling-mx-2-pasta-termoprzewodzaca-159740/

Jeśli nie wiesz jak to zrobić poszukaj na yt poradnika

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

Raczej jest to wina zasilacza bo skoro wyłącza podczas grania to wtedy jest obciążenie i zasilacz nie wyrabia.

Skoro informatyk cię tak załatwił to każ mu podać markę zasilacza , albo zwrot pieniędzy za oczyszczenie kompa :)

 

 

@edit

 

Temperatura dysku jest BARDZO wysoka podłóż pod dysk jakiś wiatraczek może zmaleje

 

@edit2

 

Zmień Pastę termoprzewodzącą pod prockiem i kartą graficzną na to : http://www.morele.net/arctic-cooling-mx-2-pasta-termoprzewodzaca-159740/

 

Jeśli nie wiesz jak to zrobić poszukaj na yt poradnika

Ale dlaczego to wina zasilacza skoro na grach z większymi wymaganiami ciągnie do 2-3h , a nawet i dłużej , bo nie gram tak długo i nie wypróbowałem , a przy MTA na mniejszych wymaganiach ciągnie 15min ...

Opublikowano

Spróbuj przejechać CCleaner oraz przeinstalować GTA.

Masz wysokie temperatury podzespołów szczególnie dysku (normalna temp. to ok . 30C)

Spróbuj odzyskac pieniądze za "informatyka"

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

jaki masz sprzet ? grafika , procesor , ram ... i oczywiscie zasilacz moc i marka ?

 

sprawdz temperatury i daj ss z HWmonitor

1377863814-U611928.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...