Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zrobić takie coś w skrypcie?


xElosik123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jak zrobić coś takiego, że po zabiciu potwora jakiegoś tam dostaję się punkty,

próbowałem mniej więcej czegoś takiego:

 

on damage of wither, enderdragon, pig zombie, magma cube, skeleton, blaze, slime, cavespider, spider, ghast, silverfish, giant, enderman:
    add 1 to {potwory.%player%}

 

Niestety nie działa, co do punktów to mam już wszystko napisane,

tylko jest z tym problem :(

To samo tyczy się zwierząt.

Dobre odpowiedzi nagradzam lajkami :)

Pozdrawiam!

Opublikowano

 

 

Po zabiciu czy po uderzeniu? Bo dałeś skrypt na uderzenie.

 

 

On death:
    if victim is not player:
        if attacker is player:
            add 1 to {potwory.%attacker%}
 

Po zabiciu

 

@EDIT: Okej dzięki :P

 

@EDIT2: Niestety nie działa, nie nalicza mi zabitych potworów, dalej proszę o pomoc :(

Opublikowano


On death:

if victim is not player:

if attacker is player:

add 1 to {potwory.%attacker%} to attacker

 

command /moby:

permission: moby.zabite

trigger:

send "<aqua>Zabiles <gold>{potwory.%attacker%} <aqua>potworow" to player

Opublikowano

@Edit

 

Ten kod działa na 100% (Sprawdzałem przed chwilą):

 

 

variables:
    {potwory.%player%} = 0
On death:
    if victim is not a player:
        if attacker is a player:
            add 1 to {potwory.%attacker%}
command /moby:
    trigger:
        send "&7Zabite moby - &c%{potwory.%player%}%"
 

 

@down

 

Oj przepraszam za spam o wielki mędrcu.

 

P.S Twój kod też nie działa...

 

 

Opublikowano

Jak czegoś nie potraficie to nie róbcie, bo tylko spamujecie ;_;

On death:
    if victim is not player:
        if attacker is player:
            add 1 to {potwory.%attacker%}
            stop


command /moby:
    permission: moby.zabite
    trigger:
        send "<aqua>Zabiles <gold>%{potwory.%player%}% <aqua>potworow" to player

 

@UP

 

Działa ;_;

Opublikowano

 

@Edit

 

Ten kod działa na 100% (Sprawdzałem przed chwilą):

 

 

variables:
    {potwory.%player%} = 0
On death:
    if victim is not a player:
        if attacker is a player:
            add 1 to {potwory.%attacker%}
command /moby:
    trigger:
        send "&7Zabite moby - &c%{potwory.%player%}%"
 
Opublikowano
variables:
{potwory.%player%} = 0
on death:
victim is a creature
add 1 to {potwory.%attacker%}
stop
command /moby:
trigger:
  send "&7Zabite moby &f= &c%{potwory.%player%}%"

 

Trzymaj bo z tego co widzę nikt nie wie jak określić moba ...

 

PAMIĘTAJ O TABACH!

 

Chcesz to mogę ci dodać parę opcji tzn abyś mógł sobie to zresetować itp.

Opublikowano

 

variables:
{potwory.%player%} = 0
on death:
victim is a creature
add 1 to {potwory.%attacker%}
stop
command /moby:
trigger:
  send "&7Zabite moby &f= &c%{potwory.%player%}%"

 

Trzymaj bo z tego co widzę nikt nie wie jak określić moba ...

 

PAMIĘTAJ O TABACH!

 

Chcesz to mogę ci dodać parę opcji tzn abyś mógł sobie to zresetować itp.

 

Niestety mi to nie działa :( Dalej niczego nie nalicza, nie wiem czy ja coś źle robię czy coś... :C

Opublikowano

 

http://pastebin.com/NAaLpb25
 

Masz link wytabowałem ci to i teraz wystarczy że skopiujesz i do pliku tekstowego i zmienisz nazwe na mob.sk i wgrasz do folderu skript.

 

Niestety nic nie działa, próbowałem już sam, przesiedziałem dosyć sporo nad tym i zrezygnowałem, wszyscy którzy próbowali mi pomóc dostaną lajki :)

 

Temat do zamknięcia!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...