Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM]Metin2.PL -" Łączenie serwerów polskiego metina - oficjalna data " by Tream


speader22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdziwił bym się jak bym tego o tej godzinie tutaj nie zobaczył :D

Fajnie , wkońcu coś na co ludzie powinni się ucieszyć

z czego mają się cieszyć ? Z tego że PL-a połączą z jakimiś hinolami nie domyślacie się znaczy np. S(50) ? No właśnie wpieprzą nas w jakiś wielki zagraniczny burdel znając życie i wcale nie będzie tak kolorowo ...

Ciekawe co z GameMasterami serwerów m2? Co oni mają zrobić ? Pewnie część usuną bo nie będą im potrzebni w pewnym sensie my też nie jesteśmy im potrzebni xDD Tylko do $ :p

106ir79.png

Opublikowano

z czego mają się cieszyć ? Z tego że PL-a połączą z jakimiś hinolami nie domyślacie się znaczy np. S(50) ? No właśnie wpieprzą nas w jakiś wielki zagraniczny burdel znając życie i wcale nie będzie tak kolorowo ...

Ciekawe co z GameMasterami serwerów m2? Co oni mają zrobić ? Pewnie część usuną bo nie będą im potrzebni w pewnym sensie my też nie jesteśmy im potrzebni xDD Tylko do $ :P

Z tego co wiem było o tym głośno i wiele osób pisało że wróci na Globala jak połączą servery.

Dla mniejszych lvl to faktycznie jest lipa , ale dla tych 90+ zawsze będą mogli sobie nowych wrogów narobić żeby gra była ciekawsza :)

ntwx.png


Zapowiada się najlepszy event w dziejach NerviL-a ! Wybierz NerviL-a na Grudzień !


Zapraszamy : NerviL S1/2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...