Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Ban za nic kompletnie za nic


muchomor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pobieram sobie combata zakladam konto i wchodze do gry a tu patrze ban i nie wiem kompletni czemu poniewaz mam nowego lapka nowe konto i nawet postaci nie zalozonej help !!!!

Opublikowano

Załóż jeszcze jedno konto. Jak znowu tak będziesz miał to napisz im ticketa czemu konto zostało zablokowane (po angielsku, możesz użyć translatora)

jak napisac ticketa ?

prosze o podpowiedz

Opublikowano

1. Logujesz się na stronie Combat Arms Europe

2. U góry masz "support" - klikasz

3. Na lewo masz: "Customer Support"

4. U góry w zakładce zmieniasz na "Combat Arms"

5.Na lewo masz "Submit Ticket"

6.Potem wybierasz pomoc w języku angielskim (chyba że znasz lepiej niemiecki - to niemiecki)

7.Wybierasz:

-"Penalty Issues"

-swój nick

-error - tam nic, albo to co ci tam wyskakuje czyli "you have...."

-subject - tytuł np.: Why I have ban?

-piszesz po angielsku dlaczego masz bana. Napisz tam że założyłeś przed chwilą konto i już jest zablokowane

Opublikowano

1. Logujesz się na stronie Combat Arms Europe

2. U góry masz "support" - klikasz

3. Na lewo masz: "Customer Support"

4. U góry w zakładce zmieniasz na "Combat Arms"

5.Na lewo masz "Submit Ticket"

6.Potem wybierasz pomoc w języku angielskim (chyba że znasz lepiej niemiecki - to niemiecki)

7.Wybierasz:

-"Penalty Issues"

-swój nick

-error - tam nic, albo to co ci tam wyskakuje czyli "you have...."

-subject - tytuł np.: Why I have ban?

-piszesz po angielsku dlaczego masz bana. Napisz tam że założyłeś przed chwilą konto i już jest zablokowane

Bardzo dzoekuje

Opublikowano

może grałeś na tym koncie w inne gry Nexona, i tam nałożyli po prostu bana na konto.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

A to nie jest jeden z tych słynnych banów na IP lub Mac? Kumpel po założeniu konta co chwilę dostawał bana Lecz ja na każdym jego koncie grałem normalnie.

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Macie prawidlowa odpowiedzz gdy robisx konto dostajesz na emailu aktywacje gdy nie aktywujesz i wejdziesz do gry dostajesz bana proste

 

Wiec trzeba aktywowac ale i tez teraz nowe kotno musisz zrobuc .p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...