Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NoPremium][40 slotow][Tani ItemShop][Surv+frakcje]MultiCraft 1.6.4


xDising

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

<<<< Reklama

http://www.mine.fwl.pl/images/ip.png s1.hostmc.pl:2224

http://www.mine.fwl.pl/images/slot.png s1.hostmc.pl:2224

http://www.mine.fwl.pl/images/typ.png Gildie

http://www.mine.fwl.pl/images/potwory.png Tak

http://www.mine.fwl.pl/images/zwierzeta.png Tak

http://www.mine.fwl.pl/images/pvp.png Tak

http://www.mine.fwl.pl/images/premium.png Nie

http://www.mine.fwl.pl/images/wl.png Nie

http://www.mine.fwl.pl/images/ifd.png

=========================SERWER MINECRAFT==============================

[NoPremium][NoHamachi] s1.hostmc.pl:2224

Zapraszamy serdecznie na otwarcie serwera MultiCraft

ktore nastapi dnia 14 paĹşdziernika 2013 roku.

Oferujemy wiele trybĂłw rozgrywki, dla kazdego cos milego.

Freebuild, frakcje, polowy*, roleplay...

Wojny klanow, wojny polow, survival, klany**...

Zapraszamy rowniez na strone internetowa: poki co w budowie

=======================================================================

*-Mapa jest podzielona na dwie polowy zarzadzane przez 2 graczy-adminow

kazda. Opiekunowie polow buduja budowle uzytecznosci publicznej, miejsca

prac (RolePlay). Co tydzien podliczani sa mieszkanci kazdej z polow,

gdzie bedzie ich MNIEJ ta polowa otrzymuje 10 minut przewagi na wojnie

nastepujacej po podliczeniu mieszkancow (wojna odbywa sie na osobnej

mapie, specjalnie do tego przystosowanej, polowy maja po 20 minut, 30

mniej liczna. Polowy szykuja sie do wojny budujac mury, schrony itp. ktora

z nich wygra - otrzyma nagrody).

 

**-Mapa jest absolutnie wolna do niszczenia i budowania. Gracze zaczynajacy

gre na tej mapie moga utworzyc wlasny klan i rozpoczac podboj terenow, lub

spelnic wymogi klanu i dolaczyc do innego - walczac o tereny dla wszystkich

czlonkow. Raz na tydzien przez 1 dzien znajdowane sa 2 najwieksze klany.

Walcza one ze soba na mapie-arenie i zwycieski klan otrzymuje caly teren

przegranego.

 

*Konkursy!- Konkursy bÄdÄ co tydzieĹ w week. (sobota)

[image]http://zapodaj.net/30bccdbb7c3ce.png.html[/image]

[image]http://zapodaj.net/ea332aa51c01c.png.html[/image]

http://www.mine.fwl.pl/images/adm.png

Toby1234, KrolWanderr, xBezduszny, CaptainPsycho

http://www.mine.fwl.pl/images/pluginy.png

Nie powiemy ;3

 

Generator by dzemupl

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...