Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CityCraft [wersja 1.6.4],[FreeBulid], OTWARCIE 14 PAŹDZIERNIKA O GODZ 20.00! Proszę przeczytaj ten artykuł ;)


madzia326

  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wejdziesz na serwer?

    • Tak
      7
    • Nie
      2
    • Niewiem
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacje2.png

strzalka.gif TYP: FreeBulid

strzalka.gif Sloty: 24

strzalka.gif IP: fsrv.pl:15678

strzalka.gif Potwory: włączone

strzalka.gif ZwierzÄta: Włączone

strzalka.gif PvP: Wyłączone

strzalka.gif Premium: Nie

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Będzie wyłączona na otwarcie :-)

Administracja4.png
[Wlascicielka] magda_326,[Właścicielka] paula123, [Technik] Tygrysek, (jeszcze zbieramy ekipę ;D)

pluginy2.png
Nie potrzebne Ci to ;)

Opublikowano

Zrobic ci lepsza reklame? . A zresztą Zgłosze sie na serwerze
Pozdrawiam CristalMagic! : D



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Opublikowano

Zapomniałam Wam napisać jakie będą nagrody za pierwsze wejśćia ;D

 

1 Gracz :

 

Vip na miesiąc + diax eq i narzędzia (bez enchantu)

 

2 Gracz :

 

Vip na tydzień

 

3 Gracz :

 

Diax eq (bez narzędzi)

 

 

@TheGastro:

 

Nie dziękuję, lecz można by było nawet zrobić ale to drobiazk zrobić taką reklamę(no jak dla mnie).

Opublikowano

Nie jestem taki wredny Ale Dla dziewczyn wszystko : D



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...