Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(*.*) Assassin-Craft 1.6.4 ! <|()|> 24/7 FreeBuild+PvP [Assassini Vs Templariusze] 6 EDYCJA !


rohbar1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

von9.png
Witam w naszej prezentacji, dzisiaj chce wam zaprezentować 6 EDYCJĘ Assassin-Craft ! 1.6.4

IP: f1.owncraft.pl:6213
TYP: FreeBuild+PvP z elementami wojn na gildie. :)
SLOT: 45
Nether/End: TAK
PvP: TAK
TEAMY: ASSASSINI ORAZ TEMPLARIUSZE
NOWE ENCHANT: MIĘDZY INNYMI LIFE STEAL :D


8785.png


Jest już to moja 6 edycja tego serwera, wraz z moją ekipą ulepszyliśmy oraz z automatyzowaliśmy MZ oraz inne rzeczy. ;)
Serwer oferuję ( między innymi ):
- Większy exp
- Lepszy enchant
- Enchant do 8 lv
- Lepsze PvP/bardziej usprawnione areny ;)
- Dobrze zbudowany sklep ( 0 bugów ) !
- Wybór zakonów :) Assassini lub Templariusze.
- Nowe miksturki ;)
- Lepsze receptury na ekwipunek.
- MegaZłoża( MZ )


va56.png

[HeadAdmin] KarolX007
[HeadAdmin] xCygan
[Admin] Assasa
[Admin] Solos221

Nowy Filmik prezentujący VI edycję Assassin-Craft

 

https://www.youtube.com/watch?v=jgUysTLrW6w

Opublikowano

Czy można się zapytać dlaczego serwer OFF?

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano

Serwer działa jest ON. Minecraft jest łatwy owszem, lecz na naszym serwerze jak sama nazwa mówi FreeBuild + PvP ;) Każdy lubi strzelić z miniguna lub po prostu być prosem na arenie z Life Steal'em :D Serwer 4Fun więc? z dodatkami na gildie żeby tez mieli zabawe mam pomysł zrobić bordera do 5 k kratek ale to się zobaczy :D

Opublikowano

Wbiłem i nawet fajne to ;P

                                                                                    50364.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...