Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Chcieli byście aby było na serwerze pvp ?


StSzerAlen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak w temacie, Co chcielibyście zobaczyć i aby było na serwerze pvp ??


Mam już:



ukryte skrzynie


magazyn do wynajecia


miejsce w stajni do wynajęcia


super mape średniowieczną


mam gildie oraz (miejsce na wojny gildi (gvg (gildie vs gildia)))


rynek (npc tam hadlują rzeczami)


LVLE za zabójstwa


Statystyki


plugin na loganie z pvp


(Deszcz mobów co 2 godziny a z mobów fajny drop)


Kowala (naprawia itemy i ma potrzebne graczom kowadła)


Alchemika który tworzy receptury i sprzedaje niektóre mikstury


Czarodzieja który sprzedaje zaklęcia za pieniądze


Pieniądze za zabójstwa


Jest MA (Mob Arena)


Parkour



Piszcie co można jeszcze dodać !


Opublikowano

Na serwerach PVP super jest jak ktos cie zabije i odrazu masz itemy nie musisz isc do skrzynki po no. Mapa jesli jest fajna mapa masz duzo graczy :D jakies ciekawe budowle na spawnie i skrzynki z itemami :D

Opublikowano

dodaj jakieś miejsce dla vipa w którym można expić z mobów, i moby nie zadają obrażenia, + daj /rg flag nazwa_regionu blocked-cmds /tpahere /tpa /tpaccept /tpdeny. By się nie tepali :P

Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

komend na serwerze wgl nikt nie bedzie miał ;) zamiast komend bedą warpy na tabliczkach w odpowiednich miejscach. co do mobów to będą one jakoś zorganizowane na 100 % i do tego co godzine chyba będzie deszcz mobów bądz co 2 godziny z których będą ekstra itemki.

 

Piszcie dalej, co chcieli byście zobaczyć !!!!!!!!??????

 

 

Dzięki mobomnabijamy lvl postaci dzięki któremu rośnie nam hp np:

post-931466-0-55645800-1381839921.png

post-931466-0-67060600-1381839929.png

Opublikowano

Nie wiem czy jestem unikalny, ale chcialbym zeby na serwerze PvP bylo pvp xD

 

 

@antywarn

 

 

Spleef/Parkour - zabawy

Konkursy

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...