Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Nieoficjalny zlot samochodowy 19.10.2013


tiktaktictac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcę zaprosić wszystkich na zlot samochodów w wersje specjalnej który odbędzie się w dniu 19.10.2013 na serwerze apex
w odpowiedzi proszę napisać:
Czy bierzesz udział
Jakim autem będziesz
Nick w grze
Nick na skype jeśli chcesz pogodać

Godzina 20:05
Zlot rozpocznie się w miejscu widocznym na screenie
lv85vvp12sbx_t.jpg

paf3ceplecbc_t.jpg
Opublikowano

Może zagoszczę jak będę miał czas. :) o ostatnim zlocie zapomniałem niestety, a tak się na niego napaliłem. ;c

Lamborghini Aventador, Pagani Zonda Cinque, Porsche GT3 RS 4.0 no w każdym razie czym tam się dotoczę. :P

CICHYKROPKA

cichykropka

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Biorąc pod uwagę ile osób było na oficjalu nic dobrego nie wróżę, ale i tak spróbuję wpaść. Najchętniej 20V, jeśli nic nie przeszkadza.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Niestety mój Wartburg jest u mechanika a naprawa potrwa tydzień czasu więc nie wiem czy dam rade pojawić się na zlocie.

W każdym razie, postaram się wpaść i pojeździć z pół godzinki, na dłużej mi benzyny nie nada a w portfelu też dzwoneczki...

 

Teraz słucham Ciebie, co znaczy wersja specjalna i jak ma wyglądać ten zlot? Jest przewidziany jakis plan czy tak po prostu będziemy

na bieżąco robić co nam na myśl przyjdzie?

Następna rzecz to dlaczego nie wejść na TSa tylko na skajpa, na którym będzie trzeba każdego z osobna zapraszać i mogą być problemy

a tak to każdy dołączy do kanału na TSie. Nie podam Ci mojego Skypa niestety.

Jeżeli będę miał pewność, że przyjadę na zlot, tzn. w dniu zlotu kilka godzin wcześniej, to podam Ci nicka

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Niestety mój Wartburg jest u mechanika a naprawa potrwa tydzień czasu więc nie wiem czy dam rade pojawić się na zlocie.

W każdym razie, postaram się wpaść i pojeździć z pół godzinki, na dłużej mi benzyny nie nada a w portfelu też dzwoneczki...

 

Teraz słucham Ciebie, co znaczy wersja specjalna i jak ma wyglądać ten zlot? Jest przewidziany jakis plan czy tak po prostu będziemy

na bieżąco robić co nam na myśl przyjdzie?

Następna rzecz to dlaczego nie wejść na TSa tylko na skajpa, na którym będzie trzeba każdego z osobna zapraszać i mogą być problemy

a tak to każdy dołączy do kanału na TSie. Nie podam Ci mojego Skypa niestety.

Jeżeli będę miał pewność, że przyjadę na zlot, tzn. w dniu zlotu kilka godzin wcześniej, to podam Ci nicka

Wersja specjalna jakiegoś auta to wersja na samych gromlenach np.BMW 1M schnell czy marussia b2 poszukiwacz skarbów.Jeśli ktoś nie posiada wersji specjalnej jakiegoś auta to niech przyjedzie czym chce

Plan w pewnym sensie jest (czytaj:wiemy gdzie się zaczyna a gdzie się kończy)

Na skype jest mi po prostu wygodniej niż na ts

 

paf3ceplecbc_t.jpg
Opublikowano

Czy bierzesz udział: Być może
Jakim autem będziesz: Lamborghini Aventador lub BMW M3 GTS policyjny.
Nick w grze: WaterAqua127
Nick na skype jeśli chcesz pogodać: Nie chcę gadać.

Opublikowano

<p>Czy bierzesz udział : TAK</p>

<p>Jakim autem będziesz :  Lambo by każdy mógł nadążyć :) albo aston :D</p>

<p>Nick w grze : Mr01dada01</p>

<p>Nick na skype: Mr01dada01</p>

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Opublikowano

Co wy kurwa o tym złocie zapomnieliście ? Czekam

891211407265765932522.png

Asus Motherboard H81M-E

Intel Core i5-4690,s1150

Corsair Vergeance 1x8GB DDR3 x2 = 16GB

Cooler Master G650M Modular

Corsair Hydro H110

Asus NVIDIA GeForce GTX 770 DCII OC 2GB GDDR5

Creative Sound Blaster Z

Western digital blue 500gb 3.5'' 7200RPM

Samsung 840 EVO 500GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...