Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Good-Survival [1.6.4] [Non-Premium] [Bez WhiteList] [Ogarnięta Administracja] [Gildie by Fush] Zapraszamy!


upgrade11

Wersja Minecraft  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? chcecie wersie serwera?

    • 1.6.2
      6
    • 1.6.4
      6
  2. 2. Jaki chcecie rodzaj serwera Survival?

    • Survival - Taki jaki jest ;)
      2
    • Survival - Poziom Hard :D
      0
    • Survival - Poziom Hard + Trudniejsze craftingi + trudniejsza gra
      5
  3. 3. Jaki Serwer Wolicie?

    • Survival + Factions
      0
    • PvP
      0
    • FreeBuild
      0
    • PvP + Survival+Factions + VampireZ
      0
    • Same Rozgrywki Minigame ( VampireZ ) itp...
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: Good-Survival

Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: s3.yfun.pl:20434

 

 

 

 

 

 

 

Podstawowe%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4

Strza%C5%82ki.gif Sloty: 50

Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Survival

Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany

Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie

Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie

Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak

Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak

Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak

Strza%C5%82ki.gif Pluginy: Autorskie, podstawowe

 

 

 

 

 

 

 

Za%C5%82oga.gif

[Wlasciciel]upgrade11

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe%20Informacje.gif

Serwer będzie zwiększać ilość slot z wielkością graczy ! odbywają się często eventy w których można wygrywać doładowania 25-30zł do wybranej sieci !

 

Kliknij.png

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

REF..

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

plugin na gildie zmieniamy już nie długo ! z dniem dzisiejszym ustawiliśmy poziom trudności Hard i zostaną zmienione receptury itemków itp.. po czym serwer stanie się w 80% trudniejszy ... gra będzie w lepszej rozgrywce gdy będzie trudniej zrobić set diaxowy , niż z samych diaxów .. co da zrobienie diaxowego seta w 7 dni a nie w 2 godziny ;) czym drop jest bardziej trudniejszy z stone !

 

jeżeli przeczytałeś post , bardzo dziękuje i mam nadzieje że doceniasz moją prace :)

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

plugin na gildie zmieniamy już nie długo ! z dniem dzisiejszym ustawiliśmy poziom trudności Hard i zostaną zmienione receptury itemków itp.. po czym serwer stanie się w 80% trudniejszy ... gra będzie w lepszej rozgrywce gdy będzie trudniej zrobić set diaxowy , niż z samych diaxów .. co da zrobienie diaxowego seta w 7 dni a nie w 2 godziny ;) czym drop jest bardziej trudniejszy z stone !

 

jeżeli przeczytałeś post , bardzo dziękuje i mam nadzieje że doceniasz moją prace :)

Drop ze stone = nudna gra. Siedzisz i caly dzien kopiesz stona, dobre do zabijania czasu a nie zabawy.

Nie łatwiej zmneijszyć szanse na spawn diaxów?

czy nawet tez używjąc otherdropa, zmniejszyc szanse na drop diaxow z diaxow?

 

Takie tylko pomysły bo i tak nie zagram, interesują mnie tylko RPG ale i tak nie mam czasu by grac :( ale i tak nie ma żadnego RPG (no jedno, ale nie gotowe...)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

właśnie ja chce zrobić serwer RPG na modach.. ale czekam aż znajdzie mi sie ktoś kto potrafi wgrywać modyfikacje

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Zapraszam.

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

yy... zaco dostałem ostrzeżenie ? xD

Edit: odwołać się możesz via PW

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Zapraszamy!

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Zapraszam do głosowania!

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Opublikowano

Z powodu małej ilości graczy serwer zostaje zamknięty i otwarty już nie bawet w wersji BlackWolf-RPG

11576_13_08_08_10_35_35.png

 

 

 

 

POSTY: [50] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...