Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czemu mam takie ciulowe MMR


Hostencja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiec tak jak w temacie czemu mam takie chuj**** mmr przeskoczylem o 2 dywizje siedzialem troszke w plat 3 ( znow siedze bo przegalem tym lee sinem <3 ) No i mam takie gowna plat v / goldy 1 ktore mi zabieraja main pozycje bo to smurfy sa i mi prze pier dalaja ,albo zabiora mi wszystkie pozycje i musze isc mid a potem ostry flejm ze ssie <3333

 

 

SS MOJEGO PRO MMR NA LOL NEXUS ~JESTEM LEE SINEM ~

 

x9TVLzU.jpg

 

 

 

kxAyLut.png

Opublikowano

ehm 30 wygranych na +? sorry ale na platyne to jakaś kpina za przeproszeniem..

Osobiście mam 25 na plus i jest to złoto V więc i tak ulgowo dobiera ;)

Opublikowano

ehm 30 wygranych na +? sorry ale na platyne to jakaś kpina za przeproszeniem..

Osobiście mam 25 na plus i jest to złoto V więc i tak ulgowo dobiera ;)

Nie, to nie jest kpina, zalezne to jest tylko od tego jakie miales elo w s2 i jak szybko dostales sie do platyny. To ze masz 25wygranych wiecej od przegranych znaczy ze miales niskie elo w s2 lub miales gold 5 i bardzo niskie mmr czy silver 5 .

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...