Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NoPremium][40 slotow][Tani ItemShop][2 tryby gry]MultiCraft 1.6.4


Schorel98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


MinecraftBanner.png
Multicraft
infokf.png
Typ serwera: Dedyk
Typ serwera: Frakcje+survival
Iloc slotów: 40
Ip serwera: s1.hostmc.pl:2224
Gametracker:
b_350_20_8BA95B_6D8646_FFFFFF_2C5C23.png
Zwierzęta: Tak
Potwory: Tak
PvP: Tak
Nether: Tak
Premium: NonPremium
WhiteList: WyĹÄczona
admd.png
xBezduszny
Asassan2002
krolWanderr
CaptainPsycho

plug.png
Kropelka tajemnicy
infodod.png
=========================SERWER MINECRAFT==============================
[NoPremium][NoHamachi] s1.hostmc.pl:2224
Zapraszamy serdecznie na otwarcie serwera MultiCraft
ktore nastapi dnia 13 paĹşdziernika 2013 roku.
Oferujemy wiele trybĂłw rozgrywki, dla kazdego cos milego.
Freebuild, frakcje, polowy*, roleplay...
Wojny klanow, wojny polow, survival, klany**...
Zapraszamy rowniez na strone internetowa: poki co w budowie
=======================================================================
*-Mapa jest podzielona na dwie polowy zarzadzane przez 2 graczy-adminow
kazda. Opiekunowie polow buduja budowle uzytecznosci publicznej, miejsca
prac (RolePlay). Co tydzien podliczani sa mieszkanci kazdej z polow,
gdzie bedzie ich MNIEJ ta polowa otrzymuje 10 minut przewagi na wojnie
nastepujacej po podliczeniu mieszkancow (wojna odbywa sie na osobnej
mapie, specjalnie do tego przystosowanej, polowy maja po 20 minut, 30
mniej liczna. Polowy szykuja sie do wojny budujac mury, schrony itp. ktora
z nich wygra - otrzyma nagrody).

**-Mapa jest absolutnie wolna do niszczenia i budowania. Gracze zaczynajacy
gre na tej mapie moga utworzyc wlasny klan i rozpoczac podboj terenow, lub
spelnic wymogi klanu i dolaczyc do innego - walczac o tereny dla wszystkich
czlonkow. Raz na tydzien przez 1 dzien znajdowane sa 2 najwieksze klany.
Walcza one ze soba na mapie-arenie i zwycieski klan otrzymuje caly teren
przegranego.

*Freebuild-Gracz moĹźe przenieĹÄ sie na mape FreeBuild gdzie dostanie od admina dziaĹkÄ gdzie bÄdzie mĂłgĹ budowaÄ.
Co jakiĹ czas admini bÄdÄ oceniali pracÄ graczy i ich nagradzali ;)

*Konkursy!- Konkursy bÄdÄ co tydzieĹ w week. (sobota)
Gaben




Generator by Arnn

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...