Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nordmar [GeneratorMap][wl][20s][dedyk][na wzór Kwadratowej]


Ataczi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

27ccmw5w1odg_t.jpg

  • Serwer: dedyk
  • Typ serwera: Współpraca na wzór KM
  • Sloty: 20
  • WL:Tak
  • Premium:Nie
  • Potwory:ON
  • Zwierzęta:ON
  • PvP:ON
  • Nether:ON

yk24rpsphud3_t.jpg

  • Generator map
  • Anty-grief
  • Tree assistant
  • Gildie
  • Zabezpieczenie konia
  • I kilka innych :)

006fmtys58hc_t.jpg

  • *Hefajstos*
  • ProGraco
  • London___
  • Empiress
  • Jagiel12
  • Mieczos
  • Ninja_gil
  • Narwal
  • Slaxpl122
  • -

557m8er9ob6p_t.jpg

  • *Dranger*
  • Oski369
  • Manna
  • Dejvid
  • Freshowaty
  • Pingu
  • EderiS
  • Ehmmett
  • -
  • -

***Zgłoszenia***

*Wiek:

*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3?

*Do której drużyny chcesz dołączyć?

*Czy potrafisz współpracować?

*Nick:

TeamSpeak:178.217.191.218:6440 KANAŁ PRYWATNY NR 12 Nordmar

START SERWERA PO ZEBRANIU WYMAGAJĄCEJ ILOŚCI GRACZY :)

Póki co chętnych mogę dodać do WL na serwerze Survival, wystarczy napisać.

Opublikowano

*Wiek: 19
*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3?: tak
*Do której drużyny chcesz dołączyć? : 2
*Czy potrafisz współpracować?: tak
*Nick: Manna

63664285037120556547.jpg

Opublikowano

*Wiek: 17

*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3?: tak

*Do której drużyny chcesz dołączyć? : 2

*Czy potrafisz współpracować?: tak

*Nick: Oski369

Opublikowano

*Wiek:14 ;)


*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3?: Wszystko jest :3


*Do której drużyny chcesz dołączyć?: Sądząc po liczbie graczy w danej drużynie, to 2 ;p


*Czy potrafisz współpracować?: Tak, szczerze, to wole pracowac w grupie, bo jest latwiej :]


*Nick: EderiS


46820918531396229759.jpg

Nie wykonuję zleceń !

Opublikowano

Wiek:17

Ts3:tak

Druzyna:Nr2 xD

Czy potrafie wspolpracowaC:oczywiscie ze tak ale jak sie trafi jakiego typka ktory sie za wszystko obraza no to sory xD

Nick:Pingu

Opublikowano

*Wiek:13
*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3? Mam mikrofon i TS3.
*Do której drużyny chcesz dołączyć? 1
*Czy potrafisz współpracować? Tak
*Nick: Slaxpl122

mikolaj1222.png
Opublikowano

*Wiek: 15


*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3? Mikrofonu niestety nie jednak zawsze mogę posiedzieć na ts'ie i posłuchać, ewentualnie pisać


Jednak myślę że czat w mc da radę.


*Do której drużyny chcesz dołączyć? Dranger


*Czy potrafisz współpracować? Zawsze i wszędzie c;


*Nick: Freshowaty


Opublikowano

*Wiek:15


*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3?:Tak mam ts,skype,micro


*Do której drużyny chcesz dołączyć?:1


*Czy potrafisz współpracować?:Tak


*Nick:KaciPL

Opublikowano

*Wiek: 14 (Niedługo styknie 15.)



*Czy posiadasz wymagany mikrofon i Team Speak 3? Owszem, posiadam oba.



*Do której drużyny chcesz dołączyć? Poprosze do 2.



*Czy potrafisz współpracować? Bardzo chętnie.



*Nick: Dizzyx1999


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...