Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NoPremium][40 slotow][Tani ItemShop][2 tryby gry]MultiCraft 1.6.4


xDising

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G%C5%82%C3%B3wne%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Nazwa Serwera: MultiCraft
Strza%C5%82ki.gif IP Serwera: s1.hostmc.pl:2224




Podstawowe%20Informacje.gif

Strza%C5%82ki.gif Wersja Serwera: 1.6.4
Strza%C5%82ki.gif Sloty: 40
Strza%C5%82ki.gif Rodzaj: Free Build
Strza%C5%82ki.gif Typ Serwera: Dedykowany
Strza%C5%82ki.gif White-List: Nie
Strza%C5%82ki.gif Premium: Nie
Strza%C5%82ki.gif Nether: Tak
Strza%C5%82ki.gif PvP: Tak
Strza%C5%82ki.gif Zwierzeta: Tak
Strza%C5%82ki.gif Pluginy: nie powiemy; )




Za%C5%82oga.gif

xBezduszny, KrolWanderr, Toby1234, CaptainPsycho




Dodatkowe%20Informacje.gif

=========================SERWER MINECRAFT==============================
[NoPremium][NoHamachi] s1.hostmc.pl:2224
Zapraszamy serdecznie na otwarcie serwera MultiCraft
ktore nastapi dnia 13 października 2013 roku.
Oferujemy wiele trybów rozgrywki, dla kazdego cos milego.
Freebuild, frakcje, polowy*, roleplay...
Wojny klanow, wojny polow, survival, klany**...
Zapraszamy rowniez na strone internetowa: poki co w budowie
=======================================================================
*-Mapa jest podzielona na dwie polowy zarzadzane przez 2 graczy-adminow
kazda. Opiekunowie polow buduja budowle uzytecznosci publicznej, miejsca
prac (RolePlay). Co tydzien podliczani sa mieszkanci kazdej z polow,
gdzie bedzie ich MNIEJ ta polowa otrzymuje 10 minut przewagi na wojnie
nastepujacej po podliczeniu mieszkancow (wojna odbywa sie na osobnej
mapie, specjalnie do tego przystosowanej, polowy maja po 20 minut, 30
mniej liczna. Polowy szykuja sie do wojny budujac mury, schrony itp. ktora
z nich wygra - otrzyma nagrody).

**-Mapa jest absolutnie wolna do niszczenia i budowania. Gracze zaczynajacy
gre na tej mapie moga utworzyc wlasny klan i rozpoczac podboj terenow, lub
spelnic wymogi klanu i dolaczyc do innego - walczac o tereny dla wszystkich
czlonkow. Raz na tydzien przez 1 dzien znajdowane sa 2 najwieksze klany.
Walcza one ze soba na mapie-arenie i zwycieski klan otrzymuje caly teren
przegranego.

Freebuild-Gracz może przenieść sie na mape FreeBuild gdzie dostanie od admina działkę gdzie będzie mógł budować.
Co jakiś czas admini będą oceniali pracę graczy i ich nagradzali ;)

Konkursy!- Konkursy będą co tydzień w week. (sobota)



Kliknij.png

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

Opublikowano

@up. DLA IS? :O Wiesz ile serwerow ma itemshop? ;x moze 10% ze wszystkich, tak wiec to jest tylko udogodnienie dla graczy, czy ja komus wciskam? Informujemy o tym przy logowaniu ze jest mozliwosc korzystania z IS :) Pozdro

2mpzq4z.jpg

4vstoh.jpg

2w7p8ud.jpg

157gpkx.jpg

99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce. Nie zdejmuj ręki, już za późno. :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...