Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MB-CRAFT | JAILBREAK | MINI-GAMES | 40 slotów | 1.6.2


VenirPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reklama

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

|

lxld.png

Info o serwerze:

IP: mb-craft.hostmc.pl

s2.hostmc.pl:20050

Ilość slotów: 40

Wersja: 1.6.2

Premium: Off

Potwory: On

Zwierzeta: On

PvP: On & Off

(tzn. czerwona wełna wyznacza gdzie jest i

gdzie go nie ma.)

TYP:

3sdz.png

&

kylm.png

Strona serwera: http://mb-craft.pl/

TeamSpeak3: Załatwiam :D

Opis serwera:

Serwer jest podzielony na trzy strefy:

- Strefa C

- Strefa B

- Strefa A

Aby dostać się do lepszej strefy należy uzbierać kase i awansować :D

Nie trzeba martwić sie o brak miejsc w ekwipunku.

Dodano plecaki, abyś mógł przechowywać więcej rzeczy przy sobie :D

Krótki opis stref:

Strefa C

Jest to pierwsza strefa, do której wszyscy mają dostęp.

Co w niej występuje:

- kopalnia (zelazo, wegiel),

- las (dębowy i brzozowy),

- publiczna przepalarnia,

- sklep,

- wymieniarka,

- spleef,

- dzialki do kupienia.

Strefa B

Kolejna strefa, do której trzeba się wykupić za 10k $

A w niej:

- kopalnia (zloto, diax, redstone),

- grzybiarnia :D ,

- las (tropikalny, swierkowy) sklep,

- przepalarki na zamkniecie,

- wieksze dzialki,

- S-G.

Strefa A

Na razie najlepsza strefa, aby awansować do niej trzeba zapłacić 20k $

W tej strefie są:

- kopalnia (szmaragdy, lapiz),

- kopalnia (piach,glina,snieg)

- kopalnia nether

(netherrack, piasek dusz, kwarc, glowstone),

- kaktus,

- trzcina,

- enchant,

- sklep,

- sklep z Villagerami (nowe)

- duże działki ( naprawde ;D )

- gra a mianowicie bedzie toH&S :D

- I niespodziewanka.

SCREENY Z SERWERA:

Strefa C


czye.png

 

klik --->Zdjecia Strefa C<--- klik

Strefa B

4vpp.jpg

klik --->Zdjecia Strefa B<--- klik

Zapowiedź serwera:

Klik

Jakieś propozycje??

 

Nie czekaj, pisz komentarz ;)

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Nie polecam serwera. Jest on wogóle nie ogarnięty. Również jak admin!

Nie zgodzie sie z tym. Podaj swoj nick cwanaiaku.

Serwer jest dopracowywany ;D

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Up

 

Serwer bedzie sie rozwijac, po strefie A bedzie jeszcze jakas extra strefa i pomysle co jeszcze dalej.

Mozliwe ze wolnosc ;D

585051449511123978085.jpeg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...