Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Znamy ceny skinow które były ale przemineły z wiatrem :)


Deltasit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najgorszy pomysł na który wpadł RIOT cała cena konta w pizd*u bo teraz każde dziecko będzie to miało.

 

jbHTAiv.png

3kgaming.jpg


By: Lolled Girl



Zbieram [ + ]


Opublikowano

Masz refleks, chłopie.

Już koło południa były znane ceny, w kilku tematach na MPC zdążyły się już przewinąć, a ty nam to piszesz o 22:22...

 

@antywarn

Jak dla mnie ceny są OK, szkoda tylko, że najlepszy skin jest za 1820...

Tak, czy siak, odkładam hajs i kupuję. :P

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Najgorszy pomysł na który wpadł RIOT cała cena konta w pizd*u bo teraz każde dziecko będzie to miało.

 

jbHTAiv.png

 

No kurwa, riot nie obchodzi, że ty chcesz sobie sprzedać konto.

 

wiedziałem wczesniej ale nie opublikowalem posta

 

 

 

 

 

"Zło nadchodzi a nie to ja :) "

Deltasit

Pro Player Riot Games

 

Na chuj wstawiasz to "Zło nadchodzi[...]"? Do tego co to kurwa znaczy?

Come on, shoot faster,

Just a little bit of energy!
I wanna try something fun right now,
I guess some people call it anarchy!
Opublikowano

Była tam jakaś wzmianka o avatarze.

Mógłby ktoś wytłumaczyć mi dokładne warunki jego otrzymania?

+ League Of Legends.          + San Andreas Multi Player.         + Tibia.                    + Nfs World.


+ Counter - Strike.              + Metin 2.                                   + Mine Craft.           + L4D2 Multiplayer .

Opublikowano

Są jeszcze skiny typu ''King Rammus'' albo ''Victorious Jarvan'' które znacznie zwiększają wartość konta.

Co do samego tematu to ceny były znane już dawno.

 

 

wiedziałem wczesniej ale nie opublikowalem posta





"Zło nadchodzi a nie to ja :) "
Deltasit
Pro Player Riot Games

Wstaw sobie to ''Zło nadchodzi a nie to ja :)'' do sygnatury a nie na idiotę wychodzisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...