Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie mogę spakować pliku item_proto_dump_pl.xml


Davi9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien problem ze spakowaniem pliku wspomnianego w temacie. Usunąłem z wpisów wszystkie niepotrzebne itemy, gdyż robię własnego autopickup'a na ravia.eu. Wiem, że to jest zły dział, ale tutaj tylko znajdę fachowców od pakowania plików clienta :D

 

 

Link do pliku:

 

http://speedy.sh/CrSXj/item-proto-dump-pl.xml
 

 

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/pl/file/46a6fd914088e3b830c6c8a178dd0985e5f4c1353af0e26e928ea361104a2c0b/analysis/1381522786/
 

 

 

 

Z góry dzięki za pomoc, nagradzam limitem like'ów ;]

Opublikowano

Usunąłeś linijkę od pakowania:

 

<item_proto extended="true" version="1">

 

Dodaj ją na samym początku i spakuje ci się normalnie. Już sprawdziłam, ale nie chce mi się wysyłać pliku :)

7u31.png

Opublikowano

Usunąłeś linijkę od pakowania:

 

<item_proto extended="true" version="1">

 

Dodaj ją na samym początku i spakuje ci się normalnie. Już sprawdziłam, ale nie chce mi się wysyłać pliku :)

Niestety nadal nie działa :/ Nawet próbowałem zmienić nazwę pliku .xml, zamienić znak ">" na "/>" i nic :/ Masz jakiś pomysł? :))

Opublikowano

Usunąłeś linijkę od pakowania:

 

<item_proto extended="true" version="1">

Dodaj ją na samym początku i spakuje ci się normalnie. Już sprawdziłam, ale nie chce mi się wysyłać pliku :)

Ta a ja jestem święty Mikołaj -.- weź nie ściemniaj bo widzę że uja zrobiłaś.. -.- pewnie teraz po tym moim poście będziesz próbowała pakować.. hm @autor, ja bym Ci to z miłą chęcią spakował jakbym miał laptopa działającego, lecz niestety nie mam działającego, będę miał max do tygodnia działającego to jak do tej pory nikt Ci nie spakuje to ja Ci z miłą chęcią zapakuje :) no i jak będzie aktualne xD

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...