Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZOBACZ][1.6.4][DOROSLA ADMINISTRACJA][NIE PRZEGAP OKAZJI]]


FusionJP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nazwa.png

CookieCraft

ip.png


s133.csrv.pl:20150

typ.png


Survival + działki

sloty.png


40

potwory.png


Tak

zwierzeta.png


Tak

pvp.png


Tak

premium.png


Nie

nether.png


Tak

wl.png


Nie

ekipa.png


H@ Fusion i przyjaciele 

info.png


gwarantujemy ekipę 18+, codzienne eventy/imprezy! W najblizszych planach wykupienie domeny i teamspeaka !Serwer powstał dzisiaj mam nadzieję że pomożecie mi go rozkręcić !

zacheta.png


 

 

 

Masz juz dość 10slotówek prowadzonych przez dzieci ? masz już dość
zgriefowanej mapy ? masz już dość lenistwa administratorów do których
nic nie dociera i mają Cię gdzieś gdy tylko zapłacisz za vipa ? TO JUZ
KONIEC !
przedstawiamy CookieCraft-Serwer dopracowany ,tworzony przez
doświadocznych techników i wciąż budowany przez znakomitych budowniczych !

 

na serwerze są takie atrakcje jak np.. hide n seek - spleef ,frakcje i Mcmmo.. częste eventy przy wiekszej ilosci graczy (spleef / wyscigi plywackie / ox / parkouri wiele innych!

Opublikowano

nie . są też domieszki freebuilda- a mianowicie działki .. zwykłe(darmowe) i płatne(bardzo duże) (za $ na serwerze lub sms shop)

 

zarabiasz sobie adminshop masz i sprzedajesz tam itemki .. zabijasz mobki tez dostajesz kase .

 

na survivalu tez mozesz sobie zbudowac domek wystarczy daleko odejsc :)

Opublikowano

nie zagram powod jak na Dorosla Administracje powinna byc Prezka Godna a nie chu*jowa jak barszcz Poniewaz Ludzi 16+ juz umieja Grafike w Srednim poziomie

po 2 jest Od Skur*ysyna FB_SV...

Opublikowano

Może wejdź na serwer a nie hejtujesz za prezentacje ? :)

 

Serdecznie apraszam na teamspeaka jeśli ktoś ma wątpliwości ..

 

server jest survivalem - jedyne co ma z FB to działki !

Opublikowano

Witam Serdecznie niezdecytowanych graczy:

Chciałbym polecic Server ponieważ Admini naprawdę są Rozgarnięci i da sie z nimi normalnie porozmawiac na każdy temat jak i są skorzy do pomocy :)

Ogółem o Serverze:

+Ciekawe Miasto

+Zero Lagów

+Admini na 5+

+Mila rozgrywka zapewniona interesującymi dodatkami

+Server Jest Nowy a Domki w których już nikt nie bedzie mieszkał przez dlugi okres czasu zostana usunięte,więc na serverze będzie porządek (a nie jak na innych chaotycznych serverach)i jest to jeden z wielu atutów :)

 

 

Zapraszam do Wspólnej Gry :)

 

POZDRAWIAM

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...