Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MoH: Allied Assault - czy ktoś gra w to jeszcze?


Romecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W zasadzie pytanie takie jak w temacie. Jestem ciekaw czy jeszcze ktoś nadal gra na internecie w tę zresztą fajną grę lub jej dodatki ;).

Ja sam jeśli mam chwilę wolną odpalam Breakthrough i wchodzę na serwery Spearhead, najczęście Countdown + rifle only.

VwjVBMa.png

Opublikowano

Zazwyczaj jak zwracam na to uwagę to Online utrzymuje się w okolicach 300 graczy. Uważam, że jest to dobry, a nawet b. dobry wynik w porównaniu do współczesnych gier tego typu, a nawet niektórych MMO. Co prawda, kiedyś pamiętam jak grało naraz z ponad 3 tysiące użytkowników i jakoś mnie to nie dziwiło, ale jednak ta gra ma już z 12 lat! :D

VwjVBMa.png

Opublikowano

Zazwyczaj jak zwracam na to uwagę to Online utrzymuje się w okolicach 300 graczy. Uważam, że jest to dobry, a nawet b. dobry wynik w porównaniu do współczesnych gier tego typu, a nawet niektórych MMO. Co prawda, kiedyś pamiętam jak grało naraz z ponad 3 tysiące użytkowników i jakoś mnie to nie dziwiło, ale jednak ta gra ma już z 12 lat! :D

Moze i ma 12 lat ale bardzo duzo graczy. Moze z tych 3 000 okolo 1 200. Mysle ze jak poszukasz dobrze po serwerach to znajdziesz polskich graczy no i zagranicznych.

1386361287-U962219.png


By Maxio.


Opublikowano

Oczywiście, z serwerami nie ma problemu. Na szczęście nie występuje tu zjawisko mnóstwa serwerów po jednym graczu. Zawsze z może 20 pierwszych serwerów ma kompleksowy online ;). Także często trafia się na Polaków :D.

VwjVBMa.png

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wpisz w FB Polska Liga MoH:AA

są dalej prowadzone prace...

Ale chętnych jest strasznie mało..

Nie poddajemy się, robimy dalej...

5255055987.png

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...