Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Nethiss.pl Bardzo Ciekawe informacje Warto zoabczyć !


Piszacy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam więc tak troszeczkę o mnie a zaraz na temat serwera jestem z Administracji serwera "Nathiss.pl" [GM]zSkyWalker więc tak tutaj jakieś małe ssy gdzie [GA]Zeus- Znany jako największy oszust "VerDo" Rozdaje GM za to, że dziewczyny pokazują mu Cycki, za to rownież rozdaje eq ( dodam iż chodzi o Skype) Za to że Ilonka jęczała mu na skype rozdawał jej LVL'e oraz EQ. Dodam, iż wpisywał sb komendy na ekwipunek, bryłki, ulepszacze którtymi handlował ( dawał eq na Nathiss.pl Gdzie był [GA] i brał eq na Balmorze )

Rownież gdy gracz miał jakiś problem totalnie to zlewał gdyż uważał że to nie jest jego problem ;) Mam nadzieję że inni gracze rownież się wypowiedzą w taki a nie inny sposób, kazali mi mówić że na serwerze gra więcej osób niż licznik wskazuje gdzie grało okolo 60-70 osób w godzinach popołudniowych, dodam iż jeszcze puszczał mi DDOSy na internet no ale cóz więc w sumie tyle odemnie niech gracze poznają Administracje.

 

Tutaj SS-y odemnie http://i.imgur.com/pkI2m1E.jpg

http://i.imgur.com/WHHE4jC.jpg

 

Pozdrowienia dla starych wytrwałych graczy ; xSunshine - NocnyGrabarz - Kubox - Sinister - Zatracony - Jarzabek - NormiQ

 

POZDRAWIAM [GM]zSkyWalker

Opublikowano

Wszystko co zastało tutaj napisane jest prawdą, [GA]Zeus niedorosł do tej rangi. Dostałem bana perm. za to że napisałem że od jutra na serwerze bedzie 20 ludzi max. Szkoda słów NIE POLECAM, xSunshine.

Nchf.png

lol

Opublikowano

I przepraszam za błędy w nazwie "Nathiss.pl" "Zoabczyć" jeszcze raz przepraszam było pisane na szybko . bo Zeus Mi walił DDoSy szanowny pan administrator

Opublikowano

Witam więc tak troszeczkę o mnie a zaraz na temat serwera jestem z Administracji serwera "Nathiss.pl" [GM]zSkyWalker więc tak tutaj jakieś małe ssy gdzie [GA]Zeus- Znany jako największy oszust "VerDo" Rozdaje GM za to, że dziewczyny pokazują mu Cycki, za to rownież rozdaje eq ( dodam iż chodzi o Skype) Za to że Ilonka jęczała mu na skype rozdawał jej LVL'e oraz EQ. Dodam, iż wpisywał sb komendy na ekwipunek, bryłki, ulepszacze którtymi handlował ( dawał eq na Nathiss.pl Gdzie był [GA] i brał eq na Balmorze )

Rownież gdy gracz miał jakiś problem totalnie to zlewał gdyż uważał że to nie jest jego problem ;) Mam nadzieję że inni gracze rownież się wypowiedzą w taki a nie inny sposób, kazali mi mówić że na serwerze gra więcej osób niż licznik wskazuje gdzie grało okolo 60-70 osób w godzinach popołudniowych, dodam iż jeszcze puszczał mi DDOSy na internet no ale cóz więc w sumie tyle odemnie niech gracze poznają Administracje.

 

Tutaj SS-y odemnie http://i.imgur.com/pkI2m1E.jpg

http://i.imgur.com/WHHE4jC.jpg

 

Pozdrowienia dla starych wytrwałych graczy ; xSunshine - NocnyGrabarz - Kubox - Sinister - Zatracony - Jarzabek - NormiQ

 

POZDRAWIAM [GM]zSkyWalker

 

Sky byłeś zwykłym śmieciem zawsze mieliśmy z Cb beke że robileś za nas all sprawy z graczami.

Tylko dzięki Tobie serwer upadł a passy do kont administracyjnych miała całą administracja, Nawet Ty do mojego więc nie zaczynaj zebym ja zaczał sypać ss.

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

I właśnie tym postem udowodniłeś tym bardziej dziecinadę na serwerze gdzie się bawicie swoimi funkcjami ;]

Ilość postów:


100-postów-[]
200-postów-[]
400-postów-[X]
800-postów-[X]



Pomogła ci lub spodobała ci się moja odpowiedź? Daj like ;]

Opublikowano

Sky byłeś zwykłym śmieciem zawsze mieliśmy z Cb beke że robileś za nas all sprawy z graczami.

Tylko dzięki Tobie serwer upadł a passy do kont administracyjnych miała całą administracja, Nawet Ty do mojego więc nie zaczynaj zebym ja zaczał sypać ss.

 

 

Witam więc tak troszeczkę o mnie a zaraz na temat serwera jestem z Administracji serwera "Nathiss.pl" [GM]zSkyWalker więc tak tutaj jakieś małe ssy gdzie [GA]Zeus- Znany jako największy oszust "VerDo" Rozdaje GM za to, że dziewczyny pokazują mu Cycki, za to rownież rozdaje eq ( dodam iż chodzi o Skype) Za to że Ilonka jęczała mu na skype rozdawał jej LVL'e oraz EQ. Dodam, iż wpisywał sb komendy na ekwipunek, bryłki, ulepszacze którtymi handlował ( dawał eq na Nathiss.pl Gdzie był [GA] i brał eq na Balmorze )

Rownież gdy gracz miał jakiś problem totalnie to zlewał gdyż uważał że to nie jest jego problem ;) Mam nadzieję że inni gracze rownież się wypowiedzą w taki a nie inny sposób, kazali mi mówić że na serwerze gra więcej osób niż licznik wskazuje gdzie grało okolo 60-70 osób w godzinach popołudniowych, dodam iż jeszcze puszczał mi DDOSy na internet no ale cóz więc w sumie tyle odemnie niech gracze poznają Administracje.

 

Tutaj SS-y odemnie http://i.imgur.com/pkI2m1E.jpg

http://i.imgur.com/WHHE4jC.jpg

 

Pozdrowienia dla starych wytrwałych graczy ; xSunshine - NocnyGrabarz - Kubox - Sinister - Zatracony - Jarzabek - NormiQ

 

POZDRAWIAM [GM]zSkyWalker

wiedziałem że tak będzie, dobrze że wywaliłem ten syf w miarę, nie dziwie się dlaczego takie pustki w m1 były, nie polecam grania na serwerze tego pana : - )

Opublikowano

uuu Misiu ja mialem all passy ? śmiechowo :) dzięki mnie upadł ? bo mialem na was juz wyjebane i powiedzialem zeusowi cala prawde jaki to on nie jest ;D ?Pozdrawiam Sky

 

Syp SSy śmiało bo powiem Ci że nie masz co sypać ;*

 

Syp SSy śmiało bo powiem Ci że nie masz co sypać ;*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...