Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Role Play + Org. Przestępcze]VirtualCraft[50-60s][Mila administracja][Serwer dla ciebie]


KpwPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

<------------ Reklama

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg VirtualCraft


Info.png


strzalka.gifTYP: Role Play z Org.Przestępczymi.


strzalka.gifSloty: 50-60


strzalka.gifIP: 2013-10-20


strzalka.gifPotwory: Nie


strzalka.gifZwierzęta: Tak.


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie


strzalka.gifNether: Nie.


strzalka.gifBialaLista: Nie.


Admin.png

Wlasciciel:TheKpwPL, Piotv100

 


pluginy.png

Dużooooooo

 


InfoDOt.png

A więc Witam. Serwer wystartuje jak podałem w adresie ip. 2013-10-20 czyli 20 Października o godzinie 19:00. Serwer będzie Role Play lecz nie zwykły bo będą tam gangi/mafie/szajki. Na serwerze będziecie dobrze się bawić a czemu?: Ponieważ administracja o wszystko zadba dla was...
Jeżeli chodzi czemu serwer dopiero za 10dni. Ponieważ zbieramy pieniądze jeszcze.
Jezeli chce ktos wspomoc serwer to będziemy wdziecni i w zamian damy wam vipa/svipa/evipa a co oni posiadają. Vip ma szajkę za darmo oraz bron jakaś do wyboru oraz za darmo melinę.
Svip ma to co Vip lecz może założyć gang/szajkę oraz ma bron do wyboru lecz ma ich az trzy do wyboru oraz ma większa melinę za darmo.
Evip ma do wyboru gang/szajka/mafia lecz może wybrać aż 10 broni a na dodatek ma wielka melinę i na dodatek ma w prezencie własne auto!.
Więcej informacji na PW.

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...