Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]FairPG/PLGame - Survival (II Edycja) || YouTuberzy || Własne gildie || TNT ROZWALA OBSYDIAN, WODE I LAVE! || TS3 || Dedyk


treetree

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FairPG/PLGame [Survival+Gildie]

Jest to II edycja serwera :)

IP:

Serwer: Podamy przy starcie :)

TS3: W budowie.

Tryb rozgrywki: Survival+Gildie

Ilość slotów: 200(Na start.)

Facebook: FPGPL

Ekipa:

FrxX - Właściciel - YouTube

Pinecha08 - Właściciel

Hunterss - Właściciel

Deeany - Admin

RedNinja14 - Admin

KaLiiPL - YouTuber

AngularPlay - YouTuber

Proxor92 - YouTuber

Dodatkowe Informacje:

Autorski plugin na Gildie:

 

Screeny już niedługo.

 

 

 

Autorski plugin na dropy:

 

7gj9.jpg

 

 

Startowe itemy w enderchest:

 

l2ff.jpg

 

 

Autorski system logowania:

Gracze łączący się kontem premium przez launcher premium wchodzą na serwer bez logowania

Gracze którzy nie mają premium i wchodzą na serwer, muszą się rejestrować/logować

Jeśli gracz wchodzi na serwer przez launcher non premium lecz nick premium to wyświetla błąd "Bad Login" i ta osoba musi zmienić nick.

Koniec z podszywkami!

Dodatkowe informacje:

 

- Autorski system parkourów- W budowie

- Gildie za itemki

 

2e3p.jpg

 

 

- Tagi gildi nad głowami

- TNT rozwala wszystko!

- TNT działa w godzinach 12:00-24:00

- Teleport na spawn magiczną różdżką

 

ppem.jpg

 

 

- Autorski Ranking - W budowie

- Autorska strona - W budowie

- Forum - W budowie

- Autorski system zamiany itemków

 

bzdt.jpg

 

 

- Mocna maszyna, 16gb ram :)

- Teleport w losowe kordy dla nowych graczy

 

h1gs.jpg

 

 

- Nether jest otwarty lecz craftowanie statywu zablokowane:) (walki bez potek.)

 

ys8z.jpg

 

 

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

@3up

Juz pisalem wyzej.

@2up

Pomyslimy, ta cena jest ustawiona na ss a zobaczymy jak to bedzie na starcie :-)

@up

Prawdopodobnie bedzie na 1.6.2 ale jeszcze nie wiemy.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

widze że serwer na wysokim poziomie chyba skusze sie pozdrawia Gracz Z SKKF!

 

zamierzacie rekrutować Moderatorów?

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

@up
Chciałbym jeszcze dodać, by było włączone PVP pomiędzy graczami z jednej gildii...

Nwm czy to było na wcześniejszych edycjach ale to by było spoko.

Opublikowano

@Wypierdaczek.

Jest i będzie pvp pomiędzy członkami.

Są podzielne głosy co do tego lecz pvp będzie ponieważ służy to np do knockania podczas klepy itp.

Co killaura atakuje członków swojej gildi że niektórzy chcą aby było off?:)

@2up

Wojny?

Po co? Tak czy tak ktoś chce to podbija innych :D
Sojusze były i są;)


Kolory nicków także;)

Sojusz - Żółty nick

Członek gildi - Zielony

Członek innej gildi(Nie sojusznik) - Czerwony

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

@up

 

REKLAMA !! xD nie oczywiście żartuję.

 

@Topic

 

Bedę oczekiwał startu ponieważ mam ochotę zagrać a, na następne edycje zróbcie bardzo porządnego Hardcore :P

86226145013474567463.png

Opublikowano

@up

Będziemy mieli kilka serwerów oprócz survival/minigames, hardcore pewnie też będzie osobno;) Tego survivala nie będziemy przerabiać na hard :)

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Tree dodaj na serwer Custom enchant i custom craft możesz też zablokować craftowanie książek ze względu na robienie setów prot4 unb3:)



i mieczy Sharpness 5 knockback 2 fireaspect 2 looting 3 z takim mieczem jedziesz każdego i orasz seta jak poyebany.

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

Custom Enchant dodaje runy do bronimzbroi,łuków i innych przedmiotów na miecz diamentowy z runą Poison i miecz bedzie zatruwał :)

Brak Sygnaturki YEAH

Opublikowano

@OFT@up zgłoszony

 

@topic

 

 

Wiem że Proxor będzie grał na serwie na 100% a co do Kaliego i Angulara to wątipie ;) A tak to jeżeli możesz właścicielu dodaj więcej info :) bo tak na sucho czekać xD

86226145013474567463.png

Opublikowano

@up

Kali z poprzedniej edycji nagrywał i robił live, z tej także będzie;)

Angular może i nie nagrywał z sv ale wchodził na serwer, na ts, i będzie reklamował minigames nad którymi też pracujemy ;)

 

Co do serwera to pisałem kiedy mniej więcej start;)

Nie piszemy dokładnej daty ponieważ sami nie wiemy dokładnie a później znowu będzie spam że miał wystartować X a wystartował Y..

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

MazQuick dzięki chce pomóc i zostaje zgłoszony dobra ja się żegnam z tym tematem ze względu na takie chamstwo.

Człowiek sie trudzi wypisuje i co dostaje zgłoszenie :D POZDRO!

Brak Sygnaturki YEAH

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...