Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytania] Kilka pytań odnośnie klas


breedovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, otóż jestem raczej osobą pedantyczną jeśli chodzi o wybór
klasy, nie chciałbym jej zmieniać, kiedy już nabiję np. 50 lvl, więc mam
kilka pytań odnośnie klas.

1. Zacząłem grę humanem hunterem, gdzieś wyczytałem, że to słabe połączenie rasy i klasy, czy to prawda?

2. Zacząłem grę również rogalem, postać bije znacznie mocniej od huntera czy to tylko moja wyobraźnia?

3. Instacje vs questy, czy od 15 lvl-a można co jakiś czas robić instacje czy olać je do któregoś poziomu?

4. No huntera i rogala najlepsze przedmioty będą dające agility, staminę i critical?

5. I moje ostatnie pytanie, co jest lepsze do solowego pve, a po osiągnięciu max lvl'a pvp. Rogal czy hunter?

Myślę, że odpowiedzi na te pytania mogą pomóc również nowym :)

Opublikowano

1.Szczerze połączenie może być lecz bardziej polecam dwarfa 1% do crita jak grasz mm lub survi w bm nie oplacalne

2.Rogal bije szybciej, ale zadaje mniejszy dmg

3.Dolacz do jakiejs gildii 25 lvlovej i rob questy, a od 15 poziomu musisz isc na DF ! bo mozesz zgarnac ok 3 lvli

4.Hunter Agi, Sta, crit

Rogal chyba to samo lecz haste troche tez :P (chyba)

5.Solo to hunter Bm wysylasz peta on tankuje leczysz go i bijesz, Sam gram huntem i wiem jak jest :P

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano (edytowane)

Więc mogę spokojnie zostać przy humanie? :)I co to jest bm xD I jeszcze jedno, pecik to pewnie niedwiedź pod tanka i talenty pod łucznictwo? C:

Edytowane przez breedovsky
Opublikowano

Bm to jeden z trzech typow talentow Beast Mastery wydaje mi sie ze najlepsze są te no i tak niedzwiedz pod tanka

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano

 

1. Zacząłem grę humanem hunterem, gdzieś wyczytałem, że to słabe połączenie rasy i klasy, czy to prawda?

2. Zacząłem grę również rogalem, postać bije znacznie mocniej od huntera czy to tylko moja wyobraźnia?

3. Instacje vs questy, czy od 15 lvl-a można co jakiś czas robić instacje czy olać je do któregoś poziomu?

4. No huntera i rogala najlepsze przedmioty będą dające agility, staminę i critical?

5. I moje ostatnie pytanie, co jest lepsze do solowego pve, a po osiągnięciu max lvl'a pvp. Rogal czy hunter?

Myślę, że odpowiedzi na te pytania mogą pomóc również nowym

 

1: Human hunter jest dobry w PvP, bo ma ratical Every Man For Himself, który zdejmuje stuny itp. Tylko ma CD z trinketami PvP które robią to samo.

 

2: Rogal zawsze bił mocno przez combosy i poisony.

 

3: Możesz robić instancje i w czasie szukania PT, questy możesz robić.

 

4: Itemy z agility to podstawa u obu klas.

 

5: Solowe PvE to hunter najlepiej, mnóstwo questów może solować właściwie.

Opublikowano

1: Human hunter jest dobry w PvP, bo ma ratical Every Man For Himself, który zdejmuje stuny itp. Tylko ma CD z trinketami PvP które robią to samo.

 

2: Rogal zawsze bił mocno przez combosy i poisony.

 

3: Możesz robić instancje i w czasie szukania PT, questy możesz robić.

 

4: Itemy z agility to podstawa u obu klas.

 

5: Solowe PvE to hunter najlepiej, mnóstwo questów może solować właściwie.

Nie chcę robić tematu więc zapytam tu :

1.Czy hunter na globie jest trudny do ogarnięcia w PVE, raidy rdf ( obecnie gram na 4.3.4 ) ? Będzie trudniej ?

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

 

Nie chcę robić tematu więc zapytam tu :

1.Czy hunter na globie jest trudny do ogarnięcia w PVE, raidy rdf ( obecnie gram na 4.3.4 ) ? Będzie trudniej ?

 

Co ty... hunter do ogarniecia jest banalny, w raidach juz troszke ciezej ale zawsze latwiej niz na wotlku, tak brzmi moje zdanie

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano

   

Co ty... hunter do ogarniecia jest banalny, w raidach juz troszke ciezej ale zawsze latwiej niz na wotlku, tak brzmi moje zdanie

Jak jest z pvp ? Ogólnie pve to chyba jest prosty, oglądałem poradniki i rotacja jakaś skomplikowana nie jest :) Tylko tak hunter jest prostszy niż wcześniej ( cata ) ? Bo powiedzmy, że tak średnio ogarniam huntera na 4.3.4, ilvl rośnie a dps stoi w miejscu ( na maxa z rapid fire na kukle hc wycisne 16k, tak normalnie to 13-15, jak się postaram to raczej utrzymam to 15k ) ;/

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Opublikowano

 

Jak jest z pvp ? Ogólnie pve to chyba jest prosty, oglądałem poradniki i rotacja jakaś skomplikowana nie jest :) Tylko tak hunter jest prostszy niż wcześniej ( cata ) ? Bo powiedzmy, że tak średnio ogarniam huntera na 4.3.4, ilvl rośnie a dps stoi w miejscu ( na maxa z rapid fire na kukle hc wycisne 16k, tak normalnie to 13-15, jak się postaram to raczej utrzymam to 15k ) ;/

 

Strasznie slaby dps, ja na 80 z bronia z cata bardzo dobra cisnalem 20k i stal w miejscu

Jeśli pomogłem daj + ;)

Pamiętaj nie jestem maszyną od wszystkiego, jak masz jakiś problem związany z WoW pisz, a chętnie Ci odpowiem ;)

Jo mój Hunt :)

http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Taptak/simple

 

 

 

 

 

World of Warcraft Helper

Opublikowano

   

Strasznie slaby dps, ja na 80 z bronia z cata bardzo dobra cisnalem 20k i stal w miejscu

Na PW napiszę.

Zrobi mi ktoś sygnaturę i avatar(prosze o kontakt na PW)? - nagradzam lajkami!!! 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...