Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gra typu sacred Akcja/cRpg


xDefqonOnex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie wiem czy dobry dział znalazłem ale mam pytanie do Mpc Forumowiczów :) Pomogli byście mi znajść grę podobną do secreda ? :P
To co mi uktwiło w makówcę z tej gry tutaj napiszę.

Witam nie pamiętam nazwy gry była podobna do sacred
to co mi w głowie utkwiło z tej gry napiszę tutaj.
Kamera była jak z Sacred.
Początek gry zaczynał się że wstawało się z łóżka a przed łóżkiem już był pierwszy item buty a dokładnie chyba sandały
i przed wyjściem z chaty rozmawiało się na obrazku niby to jakiś wampir był prawie i jedną kwestie zapamiętałem był to między innymi "z chęcią wbił bym ci nóż w plecy".
Była też w tym taka czarna mikstura której jak się użyło to jej działanie wyglądało tak jak by postać polegała ale ona udawała że nie żyje aby postacie chcące zabić ją odeszły.
Kolejną wskazówką jest to że chodząc po mapie chyba lasach leżała sterta monet a co okazywało się była to pułapka robiona przez orków? chyba?.
No i ostatni szczegół jaki zapamiętałem to że w tej grze można było już zabijać i złe postacie jak i te dobre handlarzy rycerzy itp. aaaa i przypomniało mi się że można było zamieniać się w dużego pająka itp. Ale gra nadal typu jak Sacred.

Z góry dziękuje za przeczytanie z poważaniem Mati :)


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...