Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Darmowa gra , moja wlasna][3D Połączenie FPS+HORROR][Zapowiedz][Zagracie?]


Pev

Rekomendowane odpowiedzi

Uczeń
Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Chciałbym wam przedstawić alpha testy mojej gry Zombie Island.

W grze chodzi oto żeby uciec z wyspy zombie.

Będziemy mieli dostępnych około 12 broni.

Narazie są tylko trzy. 2 mamy przy sobie a 1 jest ukryta.

Link do pobrania:

xxx

 

Gra jest 3D, myślę że grafika jest ładna jak na początkujacego developera.

Uwaga , narazie są to tylko testy. Gra będzie miała premiera 14 października i będzie darmowa.

SS z rozgrywki:

6g2m.png

Opublikowano

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Chciałbym wam przedstawić alpha testy mojej gry Zombie Island.

W grze chodzi oto żeby uciec z wyspy zombie.

Będziemy mieli dostępnych około 12 broni.

Narazie są tylko trzy. 2 mamy przy sobie a 1 jest ukryta.

Link do pobrania:

 

Gra jest 3D, myślę że grafika jest ładna jak na początkujacego developera.

Uwaga , narazie są to tylko testy. Gra będzie miała premiera 14 października i będzie darmowa.

Zarzuć jakims screenem bo w ciemno pobierał nie bede;d

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Zobaczymy co tym razem "wyprodukowałeś" :D


a swoją drogą, każdy plik który wrzucasz na forum, musi zawierać skan.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Dla mnie grafika troche lipna widać to po lewyym obiekcie który jest palmą?

dla mnie takie gry single nie maja w ogóle znaczenia. Jak bys z niej zrobil jakis multiplayer albo co-op chociaż.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Uczeń
Opublikowano

czlowieku jeszcze jeden taki temat z chujowa gra na gotowcach i ci wpierdole

Już się boje dzieciaka z podstawówki. :)

Opublikowano

Już się boje dzieciaka z podstawówki. :)

 

Nie prowokuj do flame'u bo znowu dostaniesz bana.

 

A co do gry to nie działa:

 

pmmr.jpg

Opublikowano

Mi się bardzo podoba ;) Oczywiście rób dalej, bo gra Ci świetnie wyjdzie. Przyda się oczywiście tryb multiplayer oraz lan bo singleplayer to niestety nie wszystko. Więc rób tą grę i oczywiście chętnie zagram w kolejne wersje ;)

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Uczeń
Opublikowano

Nie prowokuj do flame'u bo znowu dostaniesz bana.

 

A co do gry to nie działa:

 

pmmr.jpg

Wlasciwosci/zgodnosc z WIN XP SERVICE PACK 3 i uruchom jako admin.

 

Mi się bardzo podoba ;) Oczywiście rób dalej, bo gra Ci świetnie wyjdzie. Przyda się oczywiście tryb multiplayer oraz lan bo singleplayer to niestety nie wszystko. Więc rób tą grę i oczywiście chętnie zagram w kolejne wersje ;)

Dzięki za motywacje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...