Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Kogoś kto umi wgrać Server metin na VPS / DEDYK


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile ty jeszcze tematów napiszesz ...
Nie lepiej było napisać w jednym a dobrze ?

@ Topic : Chodzi ci o samo wgranie czy coś jeszcze ?

lg9a.png

 

Opublikowano

Hmm, jeśli konfiguracja maszyny i wgranie serwera sprawiają Ci trudności, to lepiej nie bierz się za to. Stracisz pewnie tylko pieniądze gdy przyjdzie jeden, drugi atak a Ty nie będziesz wiedział co zrobić. Taka moja mała rada.

 

P.S

Nie piszę tego, żeby Ci dopiec, lecz tylko dlatego abyś nie wyrzucił pieniędzy w błoto ;)

Opublikowano

Hmm, jeśli konfiguracja maszyny i wgranie serwera sprawiają Ci trudności, to lepiej nie bierz się za to. Stracisz pewnie tylko pieniądze gdy przyjdzie jeden, drugi atak a Ty nie będziesz wiedział co zrobić. Taka moja mała rada.

 

P.S

Nie piszę tego, żeby Ci dopiec, lecz tylko dlatego abyś nie wyrzucił pieniędzy w błoto ;)

Hm mądre słowa, które popieram, w sumie nie tylko o ataki chodzi, bo jeśli zabierze z hosteamu to no nie będzie aż tak źle xD ale pieniądze straci fakt i najlepiej ja poradzę tak, @autor zacznij tworzyć na komputerze czy tam laptopie bo nie wiem co masz i najlepiej od tego zaczynać zabawę z plikami bo samo wgranie nie załatwi sprawy, trzeba edytować itd a z tego co tak widzę to chyba wiedzy zbytniej nie masz, nie mówię tego na złość i nie chce obrażać tylko dobre rady daje, potem myśleć nad wgraniem tego najlepiej na dedyka bo vps dobry na testy bądź na 20 osób i też zależy jaki ale generalnie coś koło tego, więc moja rada, wpierw na komputerze bądź na laptopie a potem coś większego.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...