Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PolskiCraft][100Slotów][SKYBLOCK][Parkory,Strzelnice,MobAreny,SG I WIELE WIĘCEJ]


brodziu16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ipserwera.png

Adres IP:s4.yfun.pl:20302/polskicraft.yfun.pl

spec.png
Nazwa Serwera: PolskiCraft
Wersja: 1.7.2
Typ Serwera: VPS
WhiteList: Wyłączone
Tryb Gry: Skyblock
Ilosc Slotow: 50!!
Zwierzeta: Włączone
Potwory: Włączone
PVP: Włączone

pluginy.png
# OtherDrops
# SurvivalGames
# MobArena

I Wiele Więcej!

admin.png
Własciciel:Dixray
opis.png
Nasz Serwer Jest Zrobiny Dla Ludzi Którzy Chca Sie Zrelaksowac i Odpoczac,na Serwerze Sa Blokady Przeklenstw Wiec Nie Ma Mowy O Zlej Kulturze Osobistej,Czy Obrazaniu Sie.Na Serwerze Sa Parkoury,Labirynty,MobAreny,Strzelnice,Tor Konny,I Wiele Więcej ZAPRASZAMY!
Generator by Tanamiso

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Rekrutacja on ? ;p



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Opublikowano

Prezentacja ujdzie jak i serwer także.

Może i pluginy nie są spolszczone ale są dodane ładne, estetyczne perfix'y.

Spawn jest prosty i ładny (typowy na skyblock)

 

Jednak to nie mój typ serwerów ale Polecam : )

Szukasz pomocy w serwerze Minecraft ?



Napisz na PW, a na pewno pomogę !



Opublikowano

A więc, prezentacja nie jest ładna i nie zachęciła mnie do odwiedzenia Twojego serwera. Ale mi się nudzi więc wejdę rozejrzę się i dodam edit

 

 

@edit

 

 

Serwer jest taki jak większość "SkyBlocków" nie mam nic więcej do dodania

 

Pozdrawiam Klimak ^^

Opublikowano

A więc, prezentacja nie jest ładna i nie zachęciła mnie do odwiedzenia Twojego serwera. Ale mi się nudzi więc wejdę rozejrzę się i dodam edit

 

 

Dziekuje za opinie.Oczywiscie prezentacja zostanie zmieniona..na ladniejsza..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...