Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] RyKox v2.1 "nieprawidłowa nazwa konta lub hasło"


BJCB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zazwyczaj staram się nie zakładać nowych tematów tylko dlatego
że nie wiem jak coś naprawić. Zawsze staram się sam sobie pomóc, lecz w
tym wypadku jestem przyparty do ściany.


Jak w temacie, serwer on, łaczy z navi. Chanel NORM, lecz przy
wpisywaniu passów wyskakuje mi " nieprawidłowa nazwa konta lub hasło".
Nie wrzucam SS bo nie ma takiej potrzeby.


 


Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ? Oczywiście za pomoc będę lajkował.

Argentus.pl Limuzyna 250 lv Smok (full eq - sprzedam)

Atharos.pl Limuzyna 240 lv WP ( full eq - sprzedam )

ManerisMt2.pl Limuzyna 200 lv Body ( full eq - sprzedam )

Opublikowano

Tak, porty są odblokowane. Doczytałem również ,że w navicat w account nie nalezy wpisywać zwykłego loginu i hasła ponieważ hasło jest pokodowane, potrafisz wytłumaczyć jak wytworzyć ten kod hasła ?

Argentus.pl Limuzyna 250 lv Smok (full eq - sprzedam)

Atharos.pl Limuzyna 240 lv WP ( full eq - sprzedam )

ManerisMt2.pl Limuzyna 200 lv Body ( full eq - sprzedam )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...