Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RyKox v2.1 "nieprawidłowa nazwa konta lub hasło"


BJCB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zazwyczaj staram się nie zakładać nowych tematów tylko dlatego że nie wiem jak coś naprawić. Zawsze staram się sam sobie pomóc, lecz w tym wypadku jestem przyparty do ściany.

Jak w temacie, serwer on, łaczy z navi. Chanel NORM, lecz przy wpisywaniu passów wyskakuje mi " nieprawidłowa nazwa konta lub hasło". Nie wrzucam SS bo nie ma takiej potrzeby.

 

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ? Oczywiście za pomoc będę lajkował.

Argentus.pl Limuzyna 250 lv Smok (full eq - sprzedam)

Atharos.pl Limuzyna 240 lv WP ( full eq - sprzedam )

ManerisMt2.pl Limuzyna 200 lv Body ( full eq - sprzedam )

Opublikowano

1. Zrób nowe konto i sprawdz czy połączy

2. Sprawdź czy w rootach masz dobre ip

3. Sprawdź czy w bince masz dobry png

4. Sprawdź czy poprawnie uruchomiłeś port logowania...

Przyczyn może być wiele...

sygna.png

Opublikowano

1. nie loguje

2. ip sie zgadza.

3. pong również.

4. Nie musze odpalać portów żeby sam wejść na serwer, ale tak. Uruchomiłem. również nic.

 

Jakieś pomysły ?

Argentus.pl Limuzyna 250 lv Smok (full eq - sprzedam)

Atharos.pl Limuzyna 240 lv WP ( full eq - sprzedam )

ManerisMt2.pl Limuzyna 200 lv Body ( full eq - sprzedam )

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...