Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Jak się dodaje miniaturkę filmu z yt.


'Raczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mój problem niekórzy powiedzą że jest idiotyczny(co najmniej, ale ...) chciałbym dodać nagranie z yt na forum w postaci [yt]coś tam[/yt]. No i mi to nie wychodzi. Dałem ten kawałek:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4 I mi nie chce to wyświetlić. Tak samo z tym:

 

 

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=iLm0BhDtBj4&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=iLm0BhDtBj4&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>	

 

 

Poradzicie mi coś. PS Jesli zły dział proszę o przeniesienie.

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Opublikowano

Aby wyświetlał się na forum w naszym temacie / poście wystarczy skopiować tylko końcówkę link zaraz po " = " czyli w tym przypadku 'eVTXPUF4Oz4'.

Coś takiego:

[YT]eVTXPUF4Oz4[/YT]

Na różnych forach działa to różnie więc zobacz też to:

[MEDIA]
[/MEDIA]

 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Otwierasz dowolny film w serwisie YT.

Klikasz pod nim na udostępnij.

Kopiujesz link.

Wstawiasz go na forum.

Dodajesz przez nim

[media]

i za nim

[/media]

Przykład.

[media]http://youtu.be/UhC7M8KF7AE[/media]

Jeśli chcesz by film był odtwarzany automatycznie dodajesz po linku &autoplay=1

 

Przykład.

[media]http://youtu.be/UhC7M8KF7AE&autoplay=1[/media]

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ok zapomniałem o media... tyle go nie używałem że wyleciało z łba. Dziękuję pliss close ;)

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...