Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem - Wystąpił Błąd w grze. Proszę o pomoc <:


graboos999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z uruchomieniem lola na kompie , podczas ładowania postaci po załadowaniu kilku procent wyrzuca mnie z ekranu i pojawia się Wystąpił błąd w grze odnów połączenie , po odnowieniu ze 2 -3 razy gra się włącza, i co kilka minut mam na górze komunikat Próba odnowienia połączenia . Aktualizowałem sterowniki , internet mam 20 mb , przez router dsl, reinstal gry wielokrotny jak i windowsa, (mam 7 ultimate) ,, nie mam antywirusa , wyłączyłem zaporę windowsa, prosze o pomoc ... może ktoś się spotkał z czymś podobnym , ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam... Niestety mam podobny problem. Otóż gdy włączam LoL-a, dołączam do gry i wybieram postać po upływie wybierania postaci wywala wyskakuje komunikat "Wystąpił błąd w grze spróbuj ponownie" Jednakże jak klikałem Ok nic nie pomagało. Rozwiązaniem było przeskanowanie plików gry czyli przycisk "Napraw". Jednakże bardzo długo to trwa a niestety problem i tak się pojawia po jakimś czasie. I przez to mam problemy z grą i możliwe że będą lecieć Bany za AFK. Nie wiem co z tym zrobić. Próbowałeś odinstalować ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...